В Ужгороді тривають ремонти та оновлення міської інфраструктури

В Ужгороді продовжуються ремонти та оновлення міської інфраструктури, міська влада докладає зусиль, щоб створити належні умови проживання для мешканців громади – наскільки це можливо у складний час війни.
Зокрема, останнім часом завершили поточні ремонти внутрішньоквартальних територій на вул.Михайла Грушевського 31, 39,а, Василя Дрогомирецького, 9 (колишня вулиця Олександра Можайського), Капушанській, 25, Тиводара Легоцького, 17. Роботи оглянув міський голова Богдан Андріїв.
За інформацією департаменту міської інфраструктури, закінчили і поточні ремонти вулиць Лозової та Нандора Плотені. Крім того, розпочали підготовчі роботи до поточного ремонту на вулиці Золотистій, внутрішньоквартальних територіях на вулиці Тиводара Легоцького, 25 та набережній Незалежності, 21.





До теми
- Під час діалогу влади з бізнесом обговорять законопроєкт «Про ринок деревини»
- 1687 клієнтів звернулися за консультаціями до офісів "Зроблено в Україні" на Закарпатті з початку року
- Закарпаття та Житомирщина: обмін досвідом у соціальній сфері
- Ми будемо робити все, щоб допомогти підприємству швидко відновитися - Зеленський про зруйнований росіянами "Flex" у Мукачеві
- Вакцинація, амбулаторне лікування та співпраця з громадами: що допомагає і що гальмує боротьбу з туберкульозом та ВІЛ на Закарпатті
- Компенсацію витрат за працевлаштування ВПО цьогоріч отримали вже 114 роботодавців області
- На Закарпаття релокують кілька навчальних закладів із Донеччини
- Уряд розширив можливості для надання статусу дитини, яка постраждала від війни
- Сьогодні на Закарпатті починають діяти оновлені критерії для надання статусу критичності підприємствам. Яка головна новація?
- 45 заявок надійшло цьогоріч на обласний конкурс стартапів
- За 7 місяців 2025 року Закарпаття спрямувало на закупівлю БПЛА, РЕБів та інших засобів оборони близько 378 млн грн
- Закарпаття отримає від ЄС майже 716 тис. євро гранту для підвищення ефективності надання допомоги в гірських районах
- Виплати на проживання для найбільш вразливих категорій ВПО продовжено ще на пів року
- Уряд розширив доступ до безоплатної стоматологічної допомоги для військових-іноземців та осіб, звільнених із полону
- Оприлюднено постанову про виїзд за кордон чоловіків 18-22 років
- Понад 1200 внутрішньо переміщених осіб отримали послуги обласної служби зайнятості з початку року
- 4 кандидатів успішно пройшли співбесіду на посаду фахівця із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб у межах чергового етапу відбору на Закарпатті
- Мирослав Пацкан: втечі від мобілізації є загрозою довіри до правоохоронної системи регіону
- 539 осіб з інвалідністю скористалися послугами Закарпатської служби зайнятості з початку року
- Вакцинація новонароджених, ситуація з туберкульозом і ВІЛ - ключові теми обговорили в ОВА
До цієї новини немає коментарів