Міський голова Ужгорода Богдан Андріїв привітав 100-річну ювілярку Марію Мартин

Ужгородці Марії Мартин сьогодні – 100 років! Із поважним ювілеєм пані Марію привітав сьогодні і міський голова Богдан Андріїв, побажав доброго здоров’я та Божої ласки.
Марія Андріївна Мартин народилася 30 жовтня 1924 року у селі Доробратово на Іршавщині. Працелюбна, готова завжди прийти на допомогу, небайдужа, із великим терпінням і водночас вимоглива до всіх, а до себе – насамперед. Мабуть, ця остання риса й зробила цю жінку педагогом за покликанням – так відгукуються про пані Марію колеги.
Своє життя Марія Андріївна присвятила навчанню та вихованню молоді. Загальний стаж роботи – 66 років: 46 – вчителькою німецької мови, ще 20 – старшим викладачем кафедри німецької філології УжНУ. Після виходу на пенсію не покинула педагогічну діяльність – працювала завучем у ПТУ №5, а згодом, аж до 87 років, викладала німецьку мову у ПАДІЮНі.
Життя було Марії Андріївни було непростим – їй довелося пережити роки різних політичних режимів, лихо Другої світової війни, смерть коханого чоловіка… Однак ніколи не опускала руки та не втрачала надії й оптимізму.
«Я всіх любила і мене любили, я це відчувала. Ніколи не давала привід, аби хтось на мене сердився. Намагалася зробити так, аби кожній людині було приємно зі мною. Якщо і було щось на душі, я не мала права передавати цей негатив іншим. Намагалася створювати й іншим добрий настрій. Завжди ставилася до своїх обов’язків з максимальною відповідальністю. Від роботи потрібно мати насолоду, у мене це було завжди», – розповідала про себе Марія Мартин в одному із інтерв’ю.
І сьогодні ювілярка сповнена оптимізму, має світлий розум у такі поважні роки.
Нинішню іменинницю пам’ятають багато її вихованців. Упевнені, сьогодні на її адресу лунатиме дуже багато привітань, до яких доєднуємося і ми!
До теми
- В Ужгородському замку триває культурно-благодійний фестиваль «Бельтайн»
- Ужгородський перинатальний центр отримав високовартісне обладнання для новонароджених
- Екоакція «Шевченко єднає Україну»: в Ужгороді висадили дуби біля освітніх закладів
- В Ужгороді вшанували учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС
- Ужгородці закликають підписати петицію про присвоєння звання Героя вчителю, який загинув на війні
- У єпископській резиденції в Ужгороді відкриється виставка ікон «Бо ти моя надія, Господи!»
- Безкоштовна вакцинація та обстеження: у центрі Ужгорода завтра працюватиме «Містечко здоров’я»
- «Територія кар’єрних можливостей» – в Ужгороді відбувся масштабний Ярмарок вакансій
- Сьогодні, 24 квітня, Ужгород провів в останню земну путь 26-річного захисника Едуарда Перебзяка
- Завтра, 24 квітня, в Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Едуардом Перебзяком
- У каплиці Ужгородського замку презентували 3D-проєкт Горянської ротонди
- Рух транспорту у центрі Ужгорода сьогодні ввечері та завтра до обіду обмежать під час Великодніх богослужінь та освячення пасок
- В Ужгороді презентували книжку Романа Офіцинського про Августина Волошина
- В Ужгороді сьогодні попрощалися із 45-річним захичником Сергієм Готрою
- В Ужгороді у суботу та неділю перекриють центр міста - у зв'язку із проведенням "Сакура-фесту"
- В Ужгороді триває Великодній ярмарок
- Полеглий Герой з Ужгорода посмертно відзначений високою державною нагородою
- Зі ще одним захисником – 56-річним молодшим сержантом Чобо Даковим – попрощалися нині в Ужгороді
- Завтра, 18 квітня, в Ужгороді попрощаються із захисником Сергієм Готрою
- Ужгород сьогодні попрощався із 49-річним солдатом Віктором Чинадієм
До цієї новини немає коментарів