Із бюджету Ужгорода на підтримку захисників спрямують ще близько 4,5 мільйонів гривень

Про це повідомляє міська рада.
Ще близько 4,5 мільйони гривень із бюджету Ужгорода спрямують на підтримку захисників – за це проголосували сьогодні на черговій сесії міської ради.
Депутати підтримали зміни до бюджету Ужгородської міської територіальної громади на 2024 рік, які стосуються і збільшення бюджетних призначень – зокрема, на реалізацію міських цільових програм підтримки військових.
До теми
- 442 тисячі гривень матеріальної допомоги виділять ужгородцям на лікування
- Ще 1,9 млн гривень із бюджету Ужгорода виділять рідним полеглих Захисників України
- Ужгородська міська рада та Фундація розвитку бізнесу підписали меморандум про співпрацю задля розвитку підприємництва
- Ужгород та Обуда-Бекашмедьєр підписали Протокол про наміри щодо співпраці
- Денні табори відпочинку для дітей та підлітків працюють у 7 закладах освіти в Ужгороді
- На Закарпатті планують відкрити дитячі простори «Твій» - для психосоціальної підтримки дітей, які постраждали від війни
- В ужгородському НВК «Гармонія» відкрили сучасну ресурсну кімнату для учнів із особливими освітніми потребами
- В Ужгороді розробляють перший в Україні План шкільної мобільності
- На Закарпатті ветеранські ініціативи з розвитку агросектору отримують підтримку з обласного бюджету
- Міська рада Ужгорода погодила розробку проєкту землеустрою для ветеранського простору
- В Ужгороді відкриють новий автобусний маршрут із Горян до УжНУ
- Під час літніх канікул в Ужгороді працюватимуть денні табори відпочинку для дітей та підлітків
- В Ужгородській міськраді обговорили заходи для збереження дорожньої інфраструктури: акцент – на дотриманні габаритно-вагових норм
- На Закарпатті стала доступною послуга соціального таксі для людей з інвалідністю і маломобільних громадян
- Керівники Закарпаття зустрілися із військовими 3-ї штурмової бригади
- Ужгород та Бахмут підписали Декларацію солідарності
- В Ужгороді відкрили регіональне представництво координаційного штабу щодо військовополонених
- В Ужгороді у ветеранському просторі «Вдома» надаватимуть послуги фахівці ЦНАПу міськради
- В Ужгороді обдарована молодь може отримати 10 000 гривень премії міського голови
- Чергове засідання виконкому Ужгородської міськради: чого стосувалися понад 2 десятки прийнятих рішень?
До цієї новини немає коментарів