Команда Закарпаття перемогла на чемпіонаті України з важкої атлетики

Про це Суспільному розповів старший тренер Федерації важкої атлетики Закарпатської області Василь Попович.
За його словами, спортсмени із Закарпаття вибороли 2 золоті медалі, 4 срібні та 12 бронзових нагород. У підсумку змагань команда Закарпатської області посіла 1 місце серед 20 команд з різних областей.
"Зокрема, чемпіонами стали Іван Плоскіна в категорії до 73 кг та Роланд Мушка в категорії до 81 кг. Срібло вибороли: Дарина Лемак в категорії до 76 кілограмів, Віктор Возний — до 61 кілограма, Денис Гомечко — до 73 кілограм та Валерій Пантьо — до 96 кілограмів", — зазначив Василь Попович.
Загалом участь у чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат взяли 368 спортсменів з 20 областей України: 173 — до 13 років та 195 — до 15 років.
До теми
- Ужгородські школярі – серед кращих спортивних орієнтувальників України!
- Юна закарпатка здобула перше золото для України на чемпіонаті Європи з армреслінгу
- Ужгородські «Карпати» – срібні призерки Кубка України з гандболу серед жінок
- Закарпатці - серед переможців чемпіонату Європи з армрестлінгу
- Закарпатські дзюдоїсти вибороли 12 медалей на міжнародному турнірі в Словаччині
- Ужгородка Влада Харькова здобула першу за 7 років медаль України на Кубку світу з фехтування у жіночій одиночній шпазі
- В Ужгороді знову запрацювали активні парки
- Юна закарпатка стала чемпіонкою України зі змішаних бойових єдиноборств
- Юні ужгородські дзюдоїсти вибороли дві бронзи міжнародного турніру у Словаччині
- Історичне срібло в жіночому футболі їде на Закарпаття!
- «Ігри Воїнів Карпат»: масштабний спортивний турнір відбувся у Берегові
- Разом переможемо: на Закарпатті стартував обласний етап проєкту «Пліч-о-пліч: Всеукраїнські шкільні ліги»
- Ужгородка Надія Дьолог стала чемпіонкою України з парафехтування
- Закарпатець здобув титул чемпіона Азії з боксу серед юнаків
- Ужгород став одним із 7 українських міст, що прийматиме фінал змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»
- Головний мотив змагань – підтримка військових: уже цієї суботи масштабний Uzhhorod Half Marathon 2025
- В Ужгороді триває всеукраїнський дитячий турнір з плавання
- Закарпатець став срібним призером чемпіонату світу з лижної акробатики
- В Ужгороді провели Відкритий кубок міста із художньої гімнастики
- В Ужгороді відбудеться чемпіонат України з велоспорту-маунтенбайку
До цієї новини немає коментарів