Український ветеранський фонд розпочав прийом заявок на конкурс “Варто 11.0”

Як зазначила в.о. виконавчого директора Українського ветеранського фонду Юлія Кіріллова, фінансування ветеранського підприємництва — це інвестиція не лише в бізнес, а й у розвиток української економіки: “Переможці попередніх конкурсів ВАРТО вже створили 731 робоче місце у своїх громадах та сплачують податки у місцеві бюджети. Наша мета — підтримати ветеранів, які прагнуть розвивати власну справу та працевлаштовувати тих, хто потребує роботи, зокрема й інших ветеранів”.
Подати заявку на участь у конкурсі можуть:
- ветерани, члени сімей загиблих захисників та захисниць України, які зареєстровані як фізичні особи-підприємці;
- дружина або чоловік ветерана, зареєстровані як ФОП, якщо їхні проєкти спрямовані на реінтеграцію ветеранів у суспільство та підтримку їхнього здоров'я;
- юридичні особи, зареєстровані не пізніше ніж за рік до отримання фінансової підтримки, засновниками яких є ветерани або члени сімей загиблих захисників.
Пріоритет надаватиметься проєктам, що створюють нові робочі місця.
Заявки прийматимуть до 18:00 18 жовтня 2024 року. Переможців конкурсу буде оголошено 29 листопада.
Більше інформації на сайті Українського ветеранського фонду:
https://veteranfund.com.ua/contests/varto-11-0/
Група комунікацій Закарпатського ОТЦК та СП
До теми
- Працевлаштування та підтримка ветеранів війни - про аспекти адаптації захисників до цивільного життя йшлося в ОВА
- Статус члена сім’ї загиблого (померлого) Захисника чи Захисниці України: порядок оформлення та пільги
- Підсумки піврічної роботи закарпатських аудиторів: перевірки на 4,6 мільярда, виявлені порушення, відшкодування та відповідальність
- На Закарпатті дозволили полювання на мисливський сезон 2025-2026
- 118 мешканців Закарпаття цьогоріч вже скористалися ваучером на навчання
- Регіональна комісія ТЕБ та НС проаналізувала стан безпеки та готовності до надзвичайних ситуацій
- Підтримка ворога — шлях за ґрати: закарпатська прокуратура попереджає про наслідки держзради
- Контроль тендерів на Закарпатті: 137 моніторингів та 12 перевірок за пів року
- Фахівці ГУ Держгеокадастру у Закарпатській області надали вже понад 32 тисячі адмінпослуг у сфері земельних відносин
- На Закарпатті працюють над розбудовою мережі ветеранських хабів
- На Закарпатті на реалізацію проєкту «єРобота: Власна справа» спрямували 99,4 млн грн
- Закарпаття продовжує підтримувати захисників - спрямували ще понад 19 мільйонів гривень
- 1212 клієнтів звернулися за консультаціями до офісів «Зроблено в Україні» на Закарпатті з початку року
- ТОП-10 вакансій від Закарпатської обласної служби зайнятості
- Компенсацію витрат за працевлаштування ВПО цьогоріч отримали вже 84 роботодавці області
- Закарпаття стало майданчиком для VII Міжнародного безпекового форуму «Україна – ЄС – НАТО: стратегічні ініціативи в умовах глобальної кризи»
- Результати Ярмарку вакансій на Закарпатті: 143 людини вже працевлаштовані, 20 жінок здобувають нову професію
- На Закарпатті підписали меморандум для розвитку сімейних форм виховання дітей
- В ОВА обговорили реалізацію на Закарпатті Стратегії забезпечення права кожної дитини в Україні на зростання в сімейному оточенні
- Підтримка ветеранів – інвестиція в майбутнє: онлайн-зустріч Закарпатської ОВА вже завтра
До цієї новини немає коментарів