БЕБ скасувало ризиковий тендер на реконструкцію освітнього закладу на Закарпатті вартістю 120 млн грн

Тендер оголосила одна з територіальних громад Закарпатської області. Посадовці планували витратити на реконструкцію понад 120 мільйонів гривень.
За результатами аналізу виявлено, що переможець закупівлі не підтвердив досвід виконання аналогічних робіт. Також встановлено, що цінова пропозиція була розрахована з порушенням значення середньомісячної тривалості робочого часу, а відпускні ціни на окремі будівельні матеріали значно перевищували ринкову вартість.
Окрім того, замовник склав технічне завдання по предмету закупівлі із порушенням законодавства про публічні закупівлі.
З метою упередження розтрати бюджетних коштів аналітики направили рекомендаційний лист замовнику з пропозицією відхилити пропозицію переможця. Ризиковий тендер на реконструкцію було скасовано. Завдяки цьому вдалось упередити неефективне використання понад 120 мільйонів гривень бюджетних коштів.
До теми
- В Ужгороді обговорили нові вимоги до працевлаштування людей з інвалідністю, які діятимуть з 2026 року
- На Закарпатті громади можуть впроваджувати послугу «Сімейна домівка» для дітей, що втратили батьківське піклування
- У Закарпатському обласному кардіоцентрі встановлюють нове обладнання та модернізують інфраструктуру
- Голова Закарпатської ОВА обговорив із Послом Румунії спільні проєкти розвитку Карпатського регіону
- Голова ОВА Мирослав Білецький закликає закарпатців зважати на сигнали повітряної тривоги у найближчі дні
- Понад 30 мільйонів гривень із обласного бюджету спрямують на підтримку військових і на потреби ветеранів Закарпаття
- Сьогодні на Закарпатті відзначають 107-му річницю створення Чехословацької Республіки
- Закарпатські експортери можуть скористатися державними програмами підтримки від Експортно-кредитного агентства
- Реформа шкільного харчування, інклюзія та спорт: на Закарпатті визначили пріоритети освітньої сфери
- 321 учасник бойових дій отримав послуги обласної служби зайнятості з початку року
- Закарпаття – у п’ятірці лідерів серед регіонів, які використовують в освітньому процесі застосунок "Мрія"
- Закарпатська служба зайнятості пропонує понад 1500 вакансій із середньою зарплатою 13,5 тис. грн
- Ужгород, Мукачево, Рахів - райони, де зафіксовано найбільше хворих на ГРВІ та ковід
- Закарпаття має потенціал для розширення мережі центрів ментального здоров’я
- Закарпаття розширює безбар’єрний простір: громади, бізнес і заклади культури об’єднують зусилля
- У застосунку Резерв+ з’явився сервіс онлайн-відстрочки для батьків дітей з інвалідністю
- До кінця року планується запуск руху для пішохідного й велосипедного переходу на ПП «Ужгород – Вишнє Нємецьке»
- 1899 клієнтів звернулися за консультаціями до офісів "Зроблено в Україні" на Закарпатті з початку року
- Держава дбає про своїх Захисників: як ветерани можуть отримати житло, компенсацію чи пільгову іпотеку
- Укладення договору в електронній формі: порядок та особливості

До цієї новини немає коментарів