На Берегівщині втопився молодий чоловік

Вчора групі водолазів Закарпатського зведеного загону постійної готовності знову довелося шукати утопленика, 23-річного Івана, мешканця села Батьово Берегівського району. Цього разу трагедія трапилася на штучному водоймищі, що на території насосної станції, в селі Батрадь того ж району.

 

Зі слів очевидців, пообідді, Іван, який був тут разом з друзями, захотів сам піти скупатися, хоча особливим вмінням плавати не вирізнявся. Через кілька хвилин його знайомі побачили, що хлопець у воді почав робити незрозумілі рухи. Всі вирішили, що він заради розваги імітує сцену утоплення. Однак, коли Іван зник під водою і не з’являвся секунд 15-20, то інші четверо хлопців кинулися у воду й почали пірнати, з надією врятувати товариша.

Всі спроби хлопців закінчилися безрезультатно. Хтось із присутніх побіг до сільради, звідки близько 17:00 повідомили про те, що сталося рятувальників, які негайно виїхали до місця виклику.

Кількагодинні пошуки в водоймі, глибина якої складає три-п’ять метрів, закінчилися близько 21:30, коли тіло людини було доправлене до берега.

З огляду на тривожну ситуацію, що склалася зараз на водних об’єктах краю, де вже загинуло 37 людей з яких дев’ять дітей, Головне управління МНС України в Закарпатській області переконливо просить усіх краян не випробовувати долю, відправляючись купатися в непристосованих для цього місцях та берегти своє життя й здоров’я.

Центр пропаганди ГУ МНС України в Закарпатській області

 

10 липня 2006р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів