На кордоні з Угорщиною зупинили чоловіка, який виїжджав за документом з ознаками підробки

Про це інформує Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон.
Військовослужбовці Чопського загону відмовили у пропуску 31-річному жителеві Луганська, який спробував перетнути кордон за ймовірно підробленим документом.
Чоловік разом з дружиною прямував до Угорщини потягом через пункт пропуску «Чоп (Дружба)». Як підставу для виїзду за межі України у період дії воєнного стану луганчанин надав на контроль документи, що посвідчують наявність у його дружини важкого захворювання та необхідність догляду за нею на непрофесійній основі. Втім, у ході їх перевірки прикордонники встановили, що медичний заклад, зазначений як орган видачі, такі документи не видає, а лікарі, що їх начебто підписали, там уже тривалий час не працюють. До того ж, один з документів був складений з орфографічними помилками. Чоловікові доведеться відповідати за використання підробленого документа перед законом. На адресу Нацполіції прикордонниками було направлено повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення, відповідальність за яке передбачена ст.358 ККУ «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів»
До теми
- Майже через 90 років Євген Коновалець повертається в Україну: прах полковника зустріли на Закарпатті
- 14-16 серпня на Закарпатті зберігатиметься висока пожежна небезпека
- За матеріалами поліції Виноградова перед судом постане жителька Берегівщини, обвинувачена у збуті наркотиків та психотропів
- Поліція Мукачева розслідує ДТП за участю двох мотоциклів: травмувалися троє людей, серед них неповнолітній
- На Закарпатті за втручання прокуратури укладено охоронний договір на Хустський замок
- ДБР затримало майора, який віз трьох військовозобов’язаних до кордону зі Словаччиною
- Понад 1,4 тисячі пожеж в екосистемах: на Закарпатті суттєво зросла кількість займань
- На Закарпатті багатодітну матір обвинувачують у сексуальній експлуатації малолітньої доньки
- Не розрахувала сили та запас води: у Карпатах рятувальники допомогли 35-річній велосипедистці
- В Ужгороді завтра прощатимуться із полеглим Захисником
- Благодійний фонд не задекларував ліки на понад 700 тисяч гривень під час ввезення через митний пост «Дякове»
- Поліція Міжгір’я розслідує аварію, у якій травмувався неповнолітній мотоцикліст
- Закарпаття: на перевізника складено матеріали за порушення під час здійснення міжнародних пасажирських перевезень
- Гірські рятувальники Рахівщини допомогли двом туристам, які заблукали в горах
- Поїзди Кошице — Мукачево у серпні та вересні тимчасово скоротять маршрут: у які дати діятимуть обмеження
- За тиждень на Закарпатті патрульні виявили 13 водіїв у стані сп’яніння
- Рятувальники Рахівщини надали допомогу туристу з Рівного, якому стало зле в Карпатах
- Неіснуючі акумулятори, сонячні панелі та Starlink: ужгородку засудили за шахрайство
- Понад 60 пожеж на сміттєзвалищах ліквідували вогнеборці Закарпаття від початку року
- На Хустщині поліція затримала зловмисника, який ножем поранив односельця

До цієї новини немає коментарів