Обпік і побив до смерті: жителя Мукачева судитимуть за знущання над колишньою дружиною

Йдеться про випадок, що стався у Мукачеві наприкінці березня цього року. Встановлено, що обвинувачений зустрівся із потерпілою і між ними стався конфлікт на ґрунті неприязних відносин.
Чоловік під дією наркотиків знущався з колишньої дружини: наніс множинні удари по різних частинах тіла, а також обпік, вдаривши розжареною кочергою. Медики також діагностували у неї ряд переломів та черепно-мозкову травму.


Отримані потерпілою ушкодження мали характер особливого мучення. При цьому чоловік залишив її у помешканні та не надавав жодної допомоги. Коли жінку госпіталізували в реанімаційне відділення, медики намагалися врятувати її життя, однак вона таки загинула від одержаних травм.
Варто зазначити, що мукачівець вже судимий раніше за вчинення насильницьких злочинів проти колишньої дружини. Також у судах розглядають провадження щодо обвинувачення його у хуліганстві та незаконному поводженні зі зброєю і боєприпасами.
Зараз чоловік продовжує перебувати під вартою без права на заставу. Розслідування злочину здійснювало Мукачівське районне управління поліції. Наразі ж суд вже призначив справу до розгляду.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
До теми
- Майже через 90 років Євген Коновалець повертається в Україну: прах полковника зустріли на Закарпатті
- 14-16 серпня на Закарпатті зберігатиметься висока пожежна небезпека
- За матеріалами поліції Виноградова перед судом постане жителька Берегівщини, обвинувачена у збуті наркотиків та психотропів
- Поліція Мукачева розслідує ДТП за участю двох мотоциклів: травмувалися троє людей, серед них неповнолітній
- На Закарпатті за втручання прокуратури укладено охоронний договір на Хустський замок
- ДБР затримало майора, який віз трьох військовозобов’язаних до кордону зі Словаччиною
- Понад 1,4 тисячі пожеж в екосистемах: на Закарпатті суттєво зросла кількість займань
- На Закарпатті багатодітну матір обвинувачують у сексуальній експлуатації малолітньої доньки
- Не розрахувала сили та запас води: у Карпатах рятувальники допомогли 35-річній велосипедистці
- Благодійний фонд не задекларував ліки на понад 700 тисяч гривень під час ввезення через митний пост «Дякове»
- Поліція Міжгір’я розслідує аварію, у якій травмувався неповнолітній мотоцикліст
- Закарпаття: на перевізника складено матеріали за порушення під час здійснення міжнародних пасажирських перевезень
- Гірські рятувальники Рахівщини допомогли двом туристам, які заблукали в горах
- Поїзди Кошице — Мукачево у серпні та вересні тимчасово скоротять маршрут: у які дати діятимуть обмеження
- За тиждень на Закарпатті патрульні виявили 13 водіїв у стані сп’яніння
- Рятувальники Рахівщини надали допомогу туристу з Рівного, якому стало зле в Карпатах
- Неіснуючі акумулятори, сонячні панелі та Starlink: ужгородку засудили за шахрайство
- Понад 60 пожеж на сміттєзвалищах ліквідували вогнеборці Закарпаття від початку року
- На Хустщині поліція затримала зловмисника, який ножем поранив односельця
- Тячівські рятувальники відшукали заблукалу туристку з Києва в районі карстової печери

До цієї новини немає коментарів