В Ужгородській міськраді сьогодні почали видавати пільгові транспортні картки «Муніципальна картка ужгородця»
Щодня, у робочі дні, із 09:00 до 16:00 відбувається попередній запис (номери телефонів 050-054-40-08 або (0312) 42-80-28), внесення даних пільговика у реєстр та видача у ЦНАПі і в кабінеті №105 карток громадянам, які мають право на пільговий проїзд (детальніше у вчорашньому пості – http://surl.li/qunnyd )
Про це розповів керуючий справами виконкому Ужгородської міської ради Василь Пинзеник
Процедура видачі карток займає до 10 хвилин для тих громадян, які вже раніше реєструвалися, і близько 20 хвилин для людей, які приходять уперше
За цей час працівник міськради опрацьовує документи, робить фото та видруковує картку
Для пільгового проїзду у громадському транспорті потрібно буде провалідувати картку в автобусі
В автобусах КП «Ужгородський муніципальний транспорт» послуга повноцінно запрацює із початку 2025 року, коли завершать процес встановлення необхідного обладнання, у приватних перевізників – із середини 2025 року
Наразі у базі є близько 8000 громадян, які реєструвалися раніше (процес був розпочатий наприкінці 2021 року і призупинений через повномасштабне вторгнення)
Картки для пільгового проїзду школярам видаватимуть централізовано у закладах освіти. Документ також замінить учнівський квиток
Заплановано до кінця року видати картки всім, хто має право на пільговий проїзд – й ужгородцям, і переселенцям, які зареєстровані у місті.
До теми
- Туберкульоз і ВІЛ – подвійна загроза, що потребує єдності дій: у міськраді обговорили ситуацію в Ужгороді
- В Ужгороді офіційно розпочався опалювальний сезон – у лікарнях, школах, дитсадках можуть включати за потреби тепло
- Ужгородська міська рада оголосила прийом документів на премії для діячів культури та мистецтва
- Із 1 жовтня 2025 року розширено пільгу зі сплати єдиного внеску для ФОП та інших самозайнятих осіб
- Ще 2 мільйони гривень на підтримку захисників виділили із бюджету Ужгорода
- Богдан Андріїв: "5 мільйонів гривень із бюджету Ужгорода спрямують для будівництва ветеранського простору"
- В Ужгороді діє тимчасова заборона на самовільне встановлення дорожніх конусів
- Понад три мільйони гривень виділили на підготовку шкіл і дитсадків Ужгорода до опалювального сезону
- В Ужгороді стартував III Всеукраїнський форум міської мобільності – Uzhhorod Urban Mobility Forum 2025
- 1 мільйон гривень субвенції передадуть із бюджету Ужгорода Костянтинівці, що на Донеччині
- Ще 6,9 млн грн на підтримку військових виділять із бюджету Ужгорода
- На одноразову допомогу рідним загиблих захисників із бюджету Ужгорода виділили ще 1,8 млн грн
- До уваги батьків! Як оформити учнівську муніципальну картку ужгородця
- ЦНАП Ужгородської міської ради надаватиме ще більше адмінпослуг
- В Ужгороді затвердили плату за навчання у мистецьких школах на 2025–2026 навчальний рік
- Ужгород підтримує Третій Армійський Корпус: у міськраді обговорили подальшу співпрацю
- Ужгород отримав першого партнера у Молдові
- Підтримка від громади — захист на передовій: Ужгород допомагає нацгвардійцям
- Жителі Оноківської громади зможуть користуватися пільговим проїздом у громадському транспорті Ужгорода
- Ще 1 мільйон 150 тисяч гривень на підтримку військових виділив Ужгород
До цієї новини немає коментарів