Закарпатська поліція викрила групу наркоторговців із мільйонними прибутками

Закарпатська поліція викрила групу чоловіків, які торгували метамфетаміном. Наркотики до України ввозили з-за кордону. Прибутки з продажу товару сягали понад мільйон щомісяця. Усі фігуранти справи – мешканці Закарпаття. Зараз затриманим загрожує до 8 років тюрми.
Правоохоронці затримали сімох учасників незаконної схеми. Група чоловіків із 48-річним організатором займались ввезенням метамфетаміну через закарпатські пункти пропуску у спеціальних сховках в машині та продавали його на території області.

Під час обшуків поліцейські виявили фасований метамфетамін, наркотики рослинного походження, десять автівок, зброю та готівку у різних валютах на суму майже 1,5 мільйона грн.

«Наразі затримано сімох учасників організованої групи, серед яких ключові особи цієї схеми. При затриманні кожен з них перебував під дією наркотиків. Щодо ще одного члена наркоугруповання, який наразі перебуває за кордоном, в поліції готують матеріали для оголошення його в міжнародний розшук», − повідомляє поліція.

Наразі затримані перебувають в СІЗО. Правоохоронці повідомили їм про підозру за ч. 2 ст. 307 ККУ (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотиків). Наркоторговцям загрожує від 4 до 8 років ув’язнення.
До теми
- Закарпатський народний хор відтворив давні закарпатські колядки: почути їх можна вже 22 грудня
- В Ужгороді відбудеться різдвяний концерт хору «Кантус»
- Ужгородський суд визнав матір винною у трагедії, яка забрала життя її малолітньої доньки
- Недотримання митних правил призвело до складання понад 850 протоколів на чверть мільярда гривень
- Президент присвоїв 26 полку Нацгвардії України почесне найменування «Закарпатський»
- Помер співак Степан Гіга
- У Закарпатському музеї народної архітектури та побуту триває марафон передріздвяних майстер-класів
- В Ужгороді презентували масштабну новорічну експозицію дитячих робіт
- За матеріалами поліції Іршави уродженця Луганщини засуджено до максимального покарання за вбивство співмешканки
- Прокурори в апеляції підтвердили вирок депутату, який пограбував та ув’язнив п’ятьох іноземців
- Шахраї використовують світлини військових для рекламування фальшивих посвідчень водія
- Курс із ідентифікації військовослужбовців за стоматологічним статусом проводять в Ужгороді
- На Закарпатті прокурори зупинили спробу створити фіктивний борг держави на 32 млн грн
- Гуманітарна місія «Проліска» отримала премію Нансена від УВКБ ООН
- До 7 років ув’язнення засуджено мешканця Білок за організацію каналу втечі військовозобов’язаних
- «День прав людини — громада як відправна точка захисту прав дитини в Україні» - форум на Закарпатті
- «Світло над Чесляндією»: закарпатські поліцейські написали казку, яка увійшла до освітніх матеріалів НАЗК
- За минулий тиждень закарпатські патрульні поліцейські винесли 646 постанов за перевищення водіями дозволеної швидкості
- На Закарпатті вдруге пройшов регіональний форум «Голос молоді»
- Пожежа на території Свято-Покровського монастиря в селі Кострина ліквідована – ДСНС

До цієї новини немає коментарів