Двох мешканців Ужгородщини засудили до 7 років тюрми за переправлення військовозобов’язаних до Словаччини

Суд призначив їм покарання – по 7 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Також кожного з чоловіків позбавили права обіймати посади в державних органах чи органах місцевого самоврядування строком до 3 років.
Жителів Ужгородщини затримали при спробі незаконно переправити двох військовозобов’язаних до Словаччини в обхід пунктів пропуску. Вони підшукали двох «клієнтів» та за 1500 доларів США з кожного погодилися допомогти їм покинути Україну всупереч існуючій забороні на виїзд.
Осіб викрили у березні 2023 року на околицях обласного центру. Один із переправників намагався втекти від правоохоронців і навіть стрибнув у водойму та певний час переховувався там.

Варто зазначити, що обвинувачені вже раніше спільно притягалися до відповідальність за крадіжку та розбійний напад. Наразі вказаний вирок щодо них ще не набрав законної сили, триває час на апеляційне оскарження.
Примітка: вирок суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого КПК України, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після ухвалення рішення судом апеляційної інстанції (ст. 532 КПК України).
До теми
- Як повернутися із СЗЧ за допомогою застосунку “Армія+”
- Закарпаття активно працює над розвитком партнерства з італійським регіоном Фріулі-Венеція-Джулія
- З початку року 117 учасників бойових дій скористалися послугами обласної служби зайнятості
- Напередодні Дня Героїв в Ужгороді привітали бійців 26-го окремого Закарпатського полку Національної гвардії України
- Ще один індустріальний парк буде на Закарпатті
- «Честь і доблесть Закарпаття»: на сесії облради відзначили захисників України
- Без ліцензій та документів: на Закарпатті виявили сотні порушень у пасажирських автобусах
- Не чекайте дня народження — пройдіть Скринінг здоров’я 40+ вже зараз!
- Понад 1000 клієнтів звернулися за консультаціями до офісів «Зроблено в Україні» на Закарпатті з початку року
- Закарпаття доєдналося до проєкту «Карпатська зміна» для оздоровлення дітей із прифронтових областей
- Самокати без правил: чому в Україні зростає кількість смертельних ДТП
- Майже 8,5 мільярда гривень пройшли «фільтр» контролю закарпатських аудиторів за перші 4 місяці цього року
- В Ужгородській міськраді обговорили включення нових укриттів до системи цивільного захисту
- «Лідери змін Закарпаття» – нова обласна премія для молоді
- Послугами Закарпатської обласної служби зайнятості з початку року скористалися 8,6 тисячі шукачів роботи
- Закарпатські лікарні модернізують і готують до можливих блекаутів
- Понад 6,2 млрд грн ПДФО перерахували роботодавці Закарпаття
- Новий пункт пропуску на Закарпатті: «Біла Церква – Сігету Мармацієй» готують до відкриття: названо дату
- Ліквідацію наслідків ворожої атаки на Закарпаття обговорили під час позапланового засідання регіональної комісії з питань ТЕБ та НС
- Закарпаття відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол КНР в Україні Ма Шенкунь

До цієї новини немає коментарів