Вони нам — захист, ми їм — зброю: «Повернись живим» збирає 100 мільйонів для двох бригад із Закарпаття

Мета — акумулювати 200 мільйонів гривень для чотирьох бойових бригад Збройних Сил України, зокрема, 128-ої окремої гірсько-штурмової та 68-ої окремої єгерська бригада імені Олекси Довбуша із Закарпаття. Бійці цих бригад просто зараз тримають оборону на передовій.
Як повідомляє пресслужба Львівської міськради, військових підсилять колективним піхотним озброєнням, засобами радіоелектронної боротьби, новими пікапами і різними типами дронів. Загалом кожна з бригад отримає:
-
120-мм міномети — 9 одиниць;
-
82-мм міномети — 9 одиниць;
-
Гранатомети Mk 19 — 10 одиниць;
-
Повнопривідні пікапи — 10 одиниць;
-
РЕБ — 10 одиниць;
-
Квадрокоптери (DJI Mavic 3) — 25 одиниць;
-
Тепловізійні квадрокоптери (DJI Mavic 3T) — 35 одиниць.
«Забезпечимо бійців усім, що потрібне їм для комплексної роботи на передовій. Разом з мінометами та гранатометами військові отримають денні та нічні квадрокоптери для розвідки, виявлення ворожих цілей та коригування вогневого ураження. Нові пікапи підвищать їхню мобільність, а за потреби — бійці їх використовуватимуть для евакуації поранених. Також придбаємо засоби РЕБу, щоб захистити військових від ворожих розвідувальних і ударних дронів», — говорить заступник директора «Повернись живим» Олег Карпенко.
Долучитися до збору можна за посиланням.
Також кожен бажаючий може стати зброєносцем — відкрити «дружню» банку на підтримку збору на суму від 5 000 гривень.
До теми
- Механізми підтримки громад: донори, інституції та реальні кейси
- "Книга рекордів України" поповнилась рекордом, у якому брали участь і закарпатці
- «Бограч-index» – серпень 2025: за місяць ціни за продукти змінилися на - 11%
- Нацпарк «Синевир» – домівка для понад 30 врятованих бурих ведмедів
- "Повертаю себе собі" - проєкт, мета якого допомогти ветеранам і родинам знайти нові точки опори
- Стіл для найсміливіших із нас – традиція вшанування пам’яті про захисників України. Долучайтесь!
- Унікальне видання - за донат: Федір Шандор пропонує поповнити бібліоколекції виданням "Мілітарна хроніка Закарпаття"
- Ветеранська політика в дії: приклад успішної інтеграції захисників України у поліції в Закарпатській області
- На Закарпатті найгірші результати НМТ з української мови та математики, але найкращі – з хімії
- “Від зерна до хліба”: урожай пшениці вже вдруге зібрала закарпатка Аліса Смирна з дітьми
- В Ужгороді другий день поспіль тривають протести проти закону щодо НАБУ і САП
- "Моя мрія отримати якісний протез здійснилася": історія закарпатського ветерана Йосипа Лакатоша
- У Карпатському біосферному заповіднику зафіксували рідкісного червонокнижного птаха
- «STEMLab Synergy» формує майбутнє освіти прикордонних регіонів: лабораторії, тренінги та профорієнтація
- Прийшли понад 200 людей: у Закарпатській обласній станції переливання триває місячник донорства крові
- Жива історія: на Закарпатті досі працює автентичний водяний млин
- «Не ризикуй життям — повідомляй в СБУ»: стендап-комік Василь Байдак звернувся до української молоді в рамках кампанії «Спали» ФСБшника»
- Єдиний в Україні: пілотний проєкт підтримки військових після фронту працює для 128-ї бригади
- В лікарнях Ужгорода та області — дефіцит донорської крові 1-, 3+ та 4+ групи
- «Гладіатори» в ужгородському замку запрошують постріляти з лука
До цієї новини немає коментарів