У Виноградові поліція затримала п?яного водія, який смертельно травмував пенсіонерку

5 вересня близько 21:00 до поліції надійшло повідомлення про аварію у місті Виноградів.
За викликом одразу виїхала слідчо-оперативна група Відділення поліції № 1 Берегівського районного відділу поліції, працівники якої провели огляд місця події та інші необхідні першочергові слідчі дії.
В результаті було встановлено, що 45-річний мешканець села Онок, керуючи автомобілем «Volkswagen Caddy», скоїв наїзд на 73-річну місцеву жительку, яка переходила дорогу на пішохідному переході. Жінку з місця аварії доставили до медзакладу, де в приймальному відділенні, від отриманих травм вона померла.
45-річного водія поліцейські освідували. З?ясувалося, що за кермом він перебував у стані сп?яніння: у його крові виявили 1,5 проміле алкоголю, що у сім з половиною разів перевищує допустиму норму.
Керманича затримали у порядку статті 208 КПК України та помістили до ізолятора тимчасового тримання. Його дії в поліції кваліфікували ч. 3 ст. 286-1 Кримінального кодексу України, тобто Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами в стані сп’яніння, якщо вони спричинили смерть потерпілого.
Автомобіль «Volkswagen Caddy» поліцейські вилучили та помістили на спецмайданчик поліції. За скоєне затриманому загрожує до 10 років ув’язнення з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк від п’яти до десяти років.
Відділ комунікації поліції в Закарпатській області
До теми
- Хотів зекономити: керівник вітчизняної фабрики втратив на кордоні зі Словаччиною партію хутра бобра на 10 млн грн
- На Закарпатті відбулося обласне засідання Конгресу місцевих і регіональних влад при Президентові України
- Відновлення мосту в Жденієві: виконано основні роботи, завершення та відновлення транспортного сполучення очікується до кінця року
- Від початку місяця закарпатські патрульні притягнули до відповідальності за нетверезе керування 1130 водіїв
- Правоохоронці викрили чергового переправника військовозобов’язаних через кордон: затримання провели у Берегівському районі
- На Закарпатті взято під варту ужгородця, який за 1700 доларів США обіцяв «вплинути» на посадовців ТЦК
- Поліція Берегівщини розкрила подвійне вбивство пенсіонерів: затриманому загрожує довічне ув'язнення
- На Закарпатті прокуратура забезпечила стягнення понад 10 млн грн за незаконну вирубку лісу
- «Ми не шукаємо приводів, щоб допомагати»: нацгвардійці здали кров для поранених побратимів
- За минулий тиждень поліцейські Закарпаття розшукали 17 водіїв, які залишили місце ДТП
- Поліція Закарпаття розширює ініціативи для ветеранів: відкрито ще одну локацію для занять адаптивною боротьбою
- На Закарпатті прикордонники затримали чотирьох осіб, які намагались незаконно потрапити в Румунію
- «Діалоги влади та бізнесу»: на Закарпатті говоритимуть про безбар'єрний доступ до культурної спадщини
- Рятувальники допомогли харків'янину, який заблукав у районі Говерли
- В Ужгороді оголосили переможців Карпатського гірського міжнародного кінофестивалю
- Гірські рятувальники знайшли грибарів, які заблукали на Мукачівщині
- День спільнодії відбувся в атріумі Закарпатської ОВА
- У Мукачеві через отруєння чадним газом померли чоловік та жінка
- Поліцейські Рахова розслідують аварію за участі мотоцикла та легковика: травмовані водій та неповнолітній пасажир двоколісного
- На Хустщині поліцейські затримали підозрюваного у переправленні осіб через державний кордон України до Румунії
До цієї новини немає коментарів