Одна людина загинула, двоє травмовані - смертельна ДТП на Рахівщині

31 серпня близько 19:45 до поліції надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду у селі Розтоки Рахівського району. За викликом одразу виїхала слідчо-оперативна група Рахівського районного відділу поліції, працівники якої оглянули місце ДТП та з’ясували її попередні обставини.
Встановлено, що 32-річний водій автомобіля «Opel Zafira» не впорався з керуванням, виїхав на зустрічну смугу руху та з’їхав з дороги у кювет, де зіткнувся з бетонним містком.
Внаслідок аварії водій автомобіля загинув на місці, а двоє його пасажирів – 33-річний та 22-річний односельці водія, були госпіталізовані до медзакладу, звідки після надання меддопомоги їх відпустили на амбулаторне лікування.
За фактом порушення правил безпеки дорожнього руху, що призвели до смерті особи слідчі Рахівського районного відділу поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України. Правоохоронці встановлюють причини та обставини аварії. Слідство у справі триває.
Відділ комунікації поліції в Закарпатській області
До теми
- На Закарпатті СБУ та Нацполіція ліквідували ще один канал незаконної втечі ухилянтів до ЄС
- Прикордонники викрили спробу організації незаконного перетину державного кордону в Закарпатській області
- На Закарпатті розпочали регулярний моніторинг якості повітря: перші результати
- На кордоні з Угорщиною в автомобілі літнього українця знайшли стародруки та рукописи
- Підпал храму у селі Паладь-Комарівці: поліція Ужгородщини та СБУ затримали підозрюваного
- СБУ повідомила заочні підозри ще двом колаборантам з окупаційної «податкової служби» у Херсоні
- На Закарпатті викрито майстра лісу, який допустив незаконну вирубку дубів на 5,2 мільйона гривень
- БЕБ на Закарпатті забезпечило відшкодування підприємцем понад 4 млн грн несплачених податків
- На Закарпатті стартував міжнародний проєкт STEP, що відроджує авіаційні традиції області
- Хірурги Закарпатського кардіоцентру врятували пацієнта з ножовим пораненням у серце: рахунок ішов на хвилини
- Поліція Ужгородщини з’ясовує обставини підпалу храму в селі Паладь-Комарівці
- Закарпатців та гостей краю запрошують на ECO FILM FESTIVAL
- Незаконний «трансфер» до Закарпаття на швидкій і переправка поза пунктом пропуску: прокуратура повідомила підозру 3 фігурантам
- Понад 1000 водіїв оштрафували лише протягом одного тижня на Закарпатті за порушення швидкісного режиму
- В Ужгороді відзначили найпрофесійніших закарпатських бухгалтерів та аудиторів
- Прокуратура Закарпаття скерувала до суду обвинувальний акт стосовно екскерівниці Держгеокадастру
- Поліція охорони затримала ужгородця, який побив 61-річну жінку на території навчального закладу
- У Закарпатському обласному художньому музеї вручили дипломи випускникам Академії мистецтв
- У Чопському прикордонному загоні - новий керівник
- Результати поліцейської перевірки: факт жорстокого поводження з тваринами на території Закарпаття не підтвердився
До цієї новини немає коментарів