Віктор Микита: "Громади Закарпаття просунулися вперед у напрямі забезпечення власної життєдіяльності завдяки роботі з інвестиціями"

"ТГ вирішила, що в умовах тотального знищення енергетичної інфраструктури росіянами шлях до децентралізації енергетики є прагматичним рішенням, котре дозволить не тільки підтримати енергетичну систему країни, а й забезпечити реальні надходження коштів до бюджету для розвитку та функціонування громади.
Зі слів представників Нижньоворітської ТГ, при прийнятті рішення за основу взяли досвід Австрії, в гірських громадах якої розташований Тауернвіндпарк. Це система ВЕС у центрі альпійських гірських схилів на висоті 1900 м над рівнем моря.
Договір про соціальне партнерство, укладений між вітряним парком «Островський» та Нижньоворітською громадою, передбачає спрямування 3% доходу від продажу електроенергії до бюджету ТГ. У щорічному еквіваленті — це півтора мільйона гривень з одного вітряка. Сума зростатиме відповідно до кількості встановлених вітряків.
Для нас важливо, щоб ці умови були виконані з боку інвестора і громада вчасно отримала кошти, передбачені угодою. Не менш суттєвим є дотримання екологічних норм у межах реалізації проєкту. Ми уважно стежимо за тим, щоб інтереси людей, які проживають у Нижньоворітській громаді, та питання екології були дотримані в повному обсязі.
Варто відзначити, що громади Закарпаття суттєво просунулися вперед у напрямку забезпечення власної життєдіяльності завдяки роботі з інвестиціями. Це фундамент спроможності на десятиліття, і тут ключовою є стратегія розвитку.
Дякую Нижньоворітській громаді за ефективну роботу.
Рухаємося далі".
До теми
- Закарпаття продовжує підтримувати захисників - спрямували ще понад 19 мільйонів гривень
- 1212 клієнтів звернулися за консультаціями до офісів «Зроблено в Україні» на Закарпатті з початку року
- ТОП-10 вакансій від Закарпатської обласної служби зайнятості
- Компенсацію витрат за працевлаштування ВПО цьогоріч отримали вже 84 роботодавці області
- Закарпаття стало майданчиком для VII Міжнародного безпекового форуму «Україна – ЄС – НАТО: стратегічні ініціативи в умовах глобальної кризи»
- Результати Ярмарку вакансій на Закарпатті: 143 людини вже працевлаштовані, 20 жінок здобувають нову професію
- На Закарпатті підписали меморандум для розвитку сімейних форм виховання дітей
- В ОВА обговорили реалізацію на Закарпатті Стратегії забезпечення права кожної дитини в Україні на зростання в сімейному оточенні
- Підтримка ветеранів – інвестиція в майбутнє: онлайн-зустріч Закарпатської ОВА вже завтра
- 447 осіб з інвалідністю скористалися послугами Закарпатської служби зайнятості з початку року
- В ОВА обговорили нові підходи до вирішення трудових конфліктів
- З нагоди Дня Конституції - визнання для закарпатців, які змінюють країну
- Закарпаття отримало понад 5,3 млн грн на модернізацію харчоблоків у закладах освіти
- У кожній територіальній громаді Закарпаття працюватиме офіцер-рятувальник
- Щоб допомогти вступникам та їхнім батькам зорієнтуватися у вступній кампанії, працюватимуть спеціальні інформаційні лінії
- Послугами Закарпатської обласної служби зайнятості з початку року скористалися 6,4 тисячі шукачів роботи
- Майже 28 тис. документацій із землеустрою та оцінки земель оцифрували землевпорядники Закарпаття з початку року
- Закарпаття без «мертвих зон»: у віддалених селах покращать мобільний зв’язок
- 5 громад Закарпаття отримають кошти для створення сучасного освітнього простору у навчальних закладах
- Близько 1000 внутрішньо переміщених осіб отримали послуги обласної служби зайнятості з початку року
До цієї новини немає коментарів