В Ужгороді сьогодні попрощалися із захисником, сержантом Нацвардії України Олександром Цибиком
Олександр Іванович Цибик народився 25 грудня 1985 року в Мукачеві. Мама виховувала його одна, однак рано покинула цей світ, ще коли Олександр був школярем.
Навчався у місцевій школі №2, згодом у Мукачівському технологічному інституті на економічному факультеті.
Любов до рідної землі, людей спонукали Олександра Цибика стати на захист Вітчизни ще у 2015 році – служив у Слов’янську на Донеччині. Потім була служба у військовій частині Нацгвардії в Ужгороді, а під час повномасштабного вторгнення росії в Україну переведений у підрозділ Нацгвардії за межами області.
Життя Олександра Цибика обірвалося 2 серпня 2024 року під час виконання військового обов’язку.
Прощалися із воїном на набережній Незалежності. Віддати шану полеглому прийшли рідні та близькі, міський голова Богдан Андріїв, нацгвардійці, містяни.
Пам'ять про Олександра житиме серед рідних, друзів, побратимів... Його самовідданість та сміливість залишаться прикладом для наступних поколінь, нагадуючи про важливість боротьби за свободу та справедливість.
Після заупокійної літургії жалобна хода пройшла до Пагорба Слави. Там Олександра Цибика поховали з військовими почестями.
У захисника залишилася донька.
Вічна пам’ять і слава воїну!
До теми
- Ужгород завтра, 27 липня, прощатиметься із захисником Олександром Карбованцем
- В Ужгороді сьогодні віддали останню шану 49-річному захиснику України, старшому солдату Івану Ігнацевичу
- У серпні в Ужгороді розпочне діяти друга Літня школа гончарства
- В Ужгороді завтра, 24 липня, попрощаються із захисником Іваном Ігнацевичем
- В Ужгороді попрощалися із полеглим 34-річним захисником – солдатом Артемом Ромчаком
- В Ужгороді завтра, 20 липня, попрощаються із захисником Артемом Ромчаком
- Ужгородська регата повертається: благодійний сплав допоможе зібрати кошти на підтримку війська
- В Ужгороді попрощалися із 43-річним Захисником Олегом Матвієнком
- В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм
- Ужгород завтра, 17 липня, прощатиметься із полеглим захисником Олегом Матвієнком
- Ужгород завтра прощатиметься із полеглим Героєм
- В Ужгороді відбулися урочистості з нагоди Дня Української державності
- В Ужгороді під час «Мелодій над Ужем» збирали кошти на лікування 7-річного Олежика Ригана
- Карантин для ясенів: в Ужгороді через шкідника зрізають та утилізовують дерева
- В Ужгородському замку під час розкопок знайшли поховання XVII століття
- Сьогодні Ужгород провів в останню земну дорогу 44-річного солдата Василя Мартина
- В Ужгороді завтра, 10 липня, прощатимуться із захисником Василем Мартином
- В Ужгороді сьогодні попрощалися із загиблим захисником – молодшим сержантом Сергієм Бабилею
- В Ужгороді на одній із вулиць запроваджено карантинний режим через виявлення небезпечного шкідника ясенів
- На Ужгородщині сьогодні, 8 липня, проводитимуть планові вибухові роботи: жителів просять не хвилюватися






До цієї новини немає коментарів