В Ужгороді сьогодні, 12 липня, попрощалися із полеглим захисником – старшим солдатом Юрієм Черяником

Юрій Юрійович Черяник народився 23 лютого 1986 року в Ужгороді. Навчався у школі №19, був активним та життєрадісним, у старших класах обирався президентом школи. Згодом навчався на факультеті прикладної математики Чернівецького національного університету. У 2013 році одружився, став батьком доньки й сина, яких любив понад усе.
На початку повномасштабного вторгнення росії в Україну без вагань вступив до лав ЗСУ. Із червня 2022 року Юрій (позивний «Сокол») виконував бойові завдання у гарячих точках на Запорізькому напрямку, де велися запеклі бої.
За цей час побратими стали його другою сім’єю. Пліч-о-пліч вони мужньо виборювали свободу України, поки 4 липня 2024 року життя Юрія не обірвалося в районі населеного пункту Роботине під час виконання бойового завдання.
Прощалися із захисником на набережній Незалежності. Віддати шану військовому прийшли рідні та друзі, колеги, міський голова Богдан Андріїв, військові, містяни.
Після заупокійної літургії жалобна хода пройшла до Пагорба Слави. Там Юрія Черяника поховали із всіма військовими почестями.
У Героя залишилися мама, дружина, донька та син.
Вічна пам'ять і шана воїну-захиснику!

До теми
- В Ужгороді підбили підсумки міжнародного проєкту «Зелені скарби Карпат»
- Програшний варіант: водійка легковика намагалася перевезти через кордон безакцизні сигарети
- В Ужгороді завтра прощатимуться із полеглим Героєм
- В Ужгороді стартував Перший відкритий чемпіонат області з кібербезпеки «TEIB-2026»
- Aqua Fest – інтерактивна наукова екоподія для молоді відбувається сьогодні в Ужгороді
- Заподіяв смертельний удар в серце: поліція Хуста затримала підозрюваного в умисному вбивстві чоловіка
- Поліцейські Закарпаття розслідують автотрощу в селі Ракошино: один чоловік загинув, ще один – травмований
- Тютюнові «пояси»: на кордоні з Угорщиною зупинили трійко закарпаток, що «утеплилися» сигаретами
- Студент із Закарпаття став кращим в Україні на конкурсі фахової майстерності «EdUP Welding Cup 2026»
- На Мукачівщині внаслідок ДТП загинула людина, ще одну травмовано
- Увага! Тимчасове обмеження руху в селі Ракошино через ДТП з потерпілими
- Працівники ДСНС знешкодили на Закарпатті два вибухонебезпечні предмети
- В Ужгороді обговорили новий Суспільний договір для післявоєнної України
- Що буде на Aqua Fest в Ужгороді: повна програма інтерактивної наукової екоподії
- Закарпатські газовики оголосили про нові вакансії у різних районах області
- В Ужгороді затримали солдата у СЗЧ, який намагався підкупити посадовця Військової служби правопорядку, щоб повторно втекти зі служби
- Навчалися й ділилися досвідом: на Закарпатті провели міжнародний тренінг з реабілітації та протезування
- Боєць 128-ї Закарпатської бригади здобув «срібло» на конкурсі кращих інструкторів корпусу
- Увага водіям: обмеження руху в Ужгороді на вулиці Академіка Шпеника 21 березня
- В Ужгороді вогнеборці ліквідували пожежу в закладі громадського харчування






До цієї новини немає коментарів