На Закарпатті вилучили з незаконного обігу наркотик Альфа-PVP

Співробітники поліції Великого Березного Закарпатської області розпочали слідство за фактом незаконного зберігання психотропних речовин. Речові докази, а саме пакунок з Альфа-PVP, поліцейські вилучили та скерували на дослідження експертам. У справі триває розслідування.
Співробітники Відділення поліції № 2 Ужгородського районного управління поліції в ході відпрацювання оперативної інформації вилучили з незаконного обігу синтетичний наркотик Альфа-PVP.

Наркотичну речовину незаконно зберігав 48-річний чоловік, який наразі проживає в селищі Великий Березний. Співробітники кримінальної поліції спільно з інспекторами реагування патрульної поліції в ході поверхневої перевірки виявили у фігуранта пакунок з Альфа-PVP вагою орієнтовно 5 грамів.

Відомо, що чоловік раніше уже відбував покарання у місцях позбавлення волі за наркозлочини.
Наразі наркотичну речовину вилучили та скерують експертам для дослідження. За фактом незаконного зберігання наркотичних засобів та психотропних речовин дізнавачі поліції внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 309 Кримінального кодексу України.
У справі триває досудове розслідування.
До теми
- У Мукачеві поліція затримала озброєного чоловіка, який відкрив стрілянину в багатоповерхівці
- На Закарпатті запрацював третій Центр безпеки громадян
- Торт "Ужгородський замок" - презентували ще одну солодку родзику міста над Ужем
- Повідомлено про підозру інженеру з технагляду, службова недбалість якого коштувала громаді Перечина пів мільйона гривень
- 35 років на службі людям: в Ужгороді відбулися урочистості з нагоди ювілею Пенсійного фонду
- Новий міст через Тису випробували на міцність 320 тоннами вантажу
- В Ужгородському районі - на повороті на Оріховицю - монтують комплекс автоматичної фіксації порушень ПДР TruCAM
- Під час купівлі будівлі для ЦНАПу на Закарпатті завищили вартість на понад 600 тис. грн
- Чотирьох захисників нагородили відзнакою «Честь і доблесть Закарпаття»
- Незаконне переміщення підакцизних товарів: у закарпатця вилучили авто та цигарки на 300 000 гривень
- Облаштували інфраструктуру, зробили запас дров: на Петросі підготували прихисток для туристів
- В Ужгороді відслужать заупокійну Літургію за народним артистом України Степаном Гігою
- На Закарпатті засуджено вітчима та матір, які систематично ґвалтували малолітню дитину
- Поліцейські Ужгорода встановили підлітків, які розважалися на даху багатоповерхівки: батьків притягнули до відповідальності
- Лісівники Карпатського регіону посилили захист хвойних порід дерев напередодні різдвяно-новорічних свят
- На Закарпатті сертифікати на житло отримали 11 родин – ветеранів та загиблого воїна
- Закарпатський народний хор представить своїм шанувальникам «Великий різдвяний концерт»
- Велику пожежу ліквідували вогнеборці Тячівщини
- Філія «Карпатський лісовий офіс» ДП "Ліси України" передала для ЗСУ майже 22 тис. кубометрів деревини
- Прокурори Закарпаття та Консультативна місія ЄС обговорили протидію організованій і транскордонній злочинності

До цієї новини немає коментарів