Уже у місті: в Ужгороді відкриють парк світлових фігур «Lights & Dreams»

Всі фігури проекту «Lights&Dreams» виготовлені вручну з 50 000 ліхтариків, натурального шовку та спеціальних led-ламп. Вони стануть невід’ємною частиною легендарної історії про паралельний світ, де панують феї, ельфи, дракони та інші магічні істоти.
«Проект вже полюбився мільйонам українців, які мали змогу побачити його в Києві та Чернівцях. За цей час ми отримали багато захоплених відгуків про нього, більшість наших відвідувачів ділились позитивними емоціями. Сьогодні це наша головна мета-подарувати родинам позитивні враження, а дітям - щасливе дитинство, бо вони на це заслуговують, попри обставини», - каже організатор заходу, керівник компанії Universal Park Денис Погорєлко.
Важливо зазначити, що ліхтарики не споживають багато світла (лише 20 квт на годину) та працюють в енергозберігальному режимі. Окрім ілюмінацій, парк пропонує всім відвідувачам інтерактивні зони дозвілля, зони відпочинку, театралізовані виступи акторів, стилізовані фотозони, прохолоджувальні напої та багато іншого.
Придбати квитки можна на офіційному сайті Lights & Dreams або на касі Боздоського парку. Подробиці - в Instagram та Facebook заходу.
Важливо: вхід представникам ЗСУ та людям з інвалідністю I-II групи безкоштовний. Частина коштів з продажу квитків підуть на допомогу ЗСУ.
Адреса: Боздоський парк м. Ужгород (Слов’янська набережна, 31)
Часи роботи: щодня з 20:00-22:30Вартість квитка: дорослий-250 грн, дитячий-200 грн (від 3-14 років).








До теми
- Камерна виставка Аурелії Федор «Назустріч весні» експонується в Ужгородському замку
- Ужгородський скансен розпочав підготовку до Міжнародної виставки-ярмарку «Світ писанки» і запрошує до участі майстринь-писанкарок
- Історія однієї картини: «Автопортрет» Петра Шолтеса
- В Ужгороді посадили гілочку із верби, яку посадив Тарас Шевченко під час заслання у Казахстані.
- В Ужгороді відбулися Шевченкові читання
- Учні мистецьких шкіл Закарпаття презентували свої твори на виставці «Об’єднаймося ж, брати мої»
- «Шевченко єднає Україну» – тематичний захід відбудеться у Закарпатському музеї народної архітектури та побуту
- В очікуванні Великодня: в Ужгородському скансені розпочинає роботу Майстерня писанкарства
- Ужгородський скансен запрошує на презентацію дебютної книги Михайла Марковича «Ватра в Карпатах. Репортажі з минулого»
- Ювілейну виставку творів Михайла Сапатюка презентували в Ужгороді
- Закарпатська обласна філармонія запрошує на перший весняний концерт
- Фестиваль “Драма сьогодення” в Ужгороді визначив цьогорічних переможців
- Юні закарпатці стали лауреатами Всеукраїнського літературно-музичного фестивалю «Розстріляна молодість»
- Шанувальників вишивального мистецтва запрошують до ужгородського скансену на виставку «Ойкумена Ірини Ольшанської: будуючи сенси»
- «Зруйнована культурна спадщина України» - в Ужгородському скансені представили тематичну фотовиставку
- "Хотілося, щоб говорили не про розбомблений театр, а про історію і відновлення". Як працює "театр без даху" з Маріуполя
- В Ужгороді відбувся благодійний концерт за ініціативи керівника гурту Con Brio
- Майстерня писанкарства відкриється в Ужгородському скансені
- В Ужгороді презентували традиційну виставку «Графічне Закарпаття»
- В Ужгороді 24 лютого розпочнеться театральний фестиваль «Драма сьогодення»
До цієї новини немає коментарів