В Ужгороді традиційно урочисто нагородили цьогорічних випускників-медалістів

Як інформує Ужгородська міська рада, кращих 11-класників громади зібрали учора у дворику Ужгородського замку, аби привітати із успішним закінченням школи.
Цьогоріч в обласному центрі – 979 випускників, із них 148 закінчили навчання з медалями – 112 із золотою, 26 – зі срібною. Медалі їм вручили міський голова Богдан Андріїв та начальниця управління освіти міської ради Наталія Баранюк.
Захід розпочали із Гімну України, який виконала заслужена артистка України Маріанна Сухолова, зі слів подяки українським захисникам та хвилини мовчання за тими, хто віддав своє життя у війні з російським агресором.
Найкращих випускників привітав і голова Закарпатської ОВА Віктор Микита, узяли участь в урочистостях і заступник начальника ОВА Ігор Шинкарюк, заступники міського голови Іван Завидняк та Вадим Борець, батьки, рідні та друзі випускників.Особливим було вітання, яке підготували батьки наших випускників, які зараз відстоюють нашу волю та незалежність України на передовій.











До теми
- Стартував прийом заявок на отримання до 1 млн грн безвідсоткового кредиту для фермерів
- До уваги абітурієнтів: обов'язкова наявність військово-облікового документа
- Дипломат із 20-річним досвідом: представництво МЗС України в Ужгороді очолив Іштван Балог
- На Закарпатті стартував проєкт «Карпатська зміна»
- В Ужгороді нагородили ліквідаторів масштабної лісової пожежі на Воловеччині
- Закарпатка Марія Андрусь відзначила 100-річний ювілей
- Зміни з 1 червня 2026 року: реформа армії, кешбек та оцифрування трудових книжок
- Малий і середній бізнес Закарпаття може скористатися низкою державних програм підтримки
- За результатами 8-ї хвилі програми «Грант на власну справу» на Закарпатті 16 заявників отримали позитивне рішення
- На Закарпатті більше 12 тисяч громадян подали податкову декларацію про майновий стан і доходи
- Спека і дороги: з 8 червня на Закарпатті обмежують рух вантажівок
- Розвиток спорту та нагородження кращих: Закарпаття відвідав заступник міністра молоді та спорту Сергій Тимофєєв
- День вишиванки у Словаччині: українські традиції, майстер-класи та культурна єдність
- 360 людей з інвалідністю скористалися послугами Закарпатської обласної служби зайнятості з початку 2026 року
- На Закарпатті гарячим шкільним харчуванням планують охопити 150 тисяч дітей
- Ще 7 асистенток готові забезпечувати інклюзивний супровід для школярів в Ужгороді
- На Закарпатті тривають комплексні обстеження захисних споруд цивільного захисту
- Вперше на Закарпатті – делегація з Університету медичного центру Небраски та Національного інституту стратегічних досліджень США
- Закарпаття: понад 570 млн грн виділили область та громади на підтримку ВПО
- У "Резерв+" розширили перелік тих, хто може оформити відстрочку онлайн

До цієї новини немає коментарів