Завтра в Ужгороді представлять нові книжки закарпатських письменників зі США Петра Часто і Любові Дмитришин

Завтра в Ужгороді представлять нові книжки закарпатських письменників зі США Петра Часто і Любові Дмитришин
У четвер, 20 червня, о 16.00 в Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Ф. Потушняка відбудеться презентація нових видань Петра Часто та Любові Дмитришин-Часто.

 

Подружжя закарпатських журналістів довгі роки живе в Сполучених Штатах Америки, але не забуває про рідну домівку, залишаючись громадянами України.  Майже щороку приїжджають додому, аби поділитися своїми творчими набутками.

Цього разу Любов Дмитришин-Часто представить свій роман у двох частинах «Загублені у світах», який критика називає першим жіночим романом Закарпаття, що почав писатися ще в часи здобуття Незалежності. Однак у повному вигляді роман побачив світ лише торік в ужгородському видавництві «Тімпані». Окрім того, письменниця представить і нову поетичну книжку «…Крізь сльози», до якої увійшли поезії останніх років.

Петро Часто представить художньо-публіцистичне видання «Іван і Джон», яке складається з листування українського та американського вояків і, виходячи із задуму автора, є двомовним. Також пан Петро представить ювілейний щорічний календар Українського Народного Союзу з Америки, який виходить вже 120 років і редактором якого є наш земляк вже чверть століття.

Презентація за участю американських гостей відбудеться у вітальні «Вікна в Америку». Модератор зустрічі – закарпатський письменник і журналіст Олександр Гаврош.

 

19 червня 2024р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів