Масштабне виготовлення фальсифікованого пального на Закарпатті – судитимуть п’ятьох членів організованої групи

Масштабне виготовлення фальсифікованого пального на Закарпатті – судитимуть п’ятьох членів організованої групи
Закарпатська обласна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт щодо п’ятьох громадян за фактом незаконного виготовлення, зберігання та збуту пального у складі організованої злочинної групи (ч. 3 ст. 28 - ч.ч. 1, 2 ст. 204 КК України).

 

За даними слідства, двоє підозрюваних організували механізм незаконного виготовлення пального без необхідної ліцензії. Будучи очільниками ряду столичних підприємств і використовуючи можливості підконтрольних товариств, вони одержали доступ до потужностей діючого на території Мукачева нафтопереробного заводу.

Йдеться про наявне там спецобладнання – лінії зливу та розливу, резервуари, установки з переробки нафти тощо. У якості виконавців залучили до протиправної діяльності трьох працівників заводу, які мали необхідний досвід роботи в галузі нафтопереробки.

Для виготовлення пального сумнівної якості ділки тоннами купували нафту та газовий конденсат на аукціонах і переробляли для подальшого збуту фізичним та юридичним особам як на території підприємства, так і через мережу АЗС в області.

Правоохоронці викрили незаконну схему у жовтні 2023 року. Тоді вони провели більше десятка обшуків, вилучили господарську документацію, чорнові записи та комп’ютерну техніку, готівку в національній та іноземних валютах еквівалентну орієнтовно 3,3 млн грн.

Встановлено, що протягом 2022-2023 років обвинувачені встигли незаконно виготовити понад 4 тисячі тонн пального, яке, за висновками експертів, не відповідає затвердженим стандартам якості.

Обвинувальний акт скеровано на розгляд у Мукачівський міськрайонний суд.

 

14 червня 2024р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів