Патрульні притягнули до відповідальності водія, який у нетверезому стані скоїв в Ужгороді ДТП

Напередодні ввечері ужгородським патрульним надійшов виклик про ДТП на вулиці Капушанській. Приїхавши на місце події поліцейські виявили водія та дві автівки з механічними пошкодження.
Патрульні з?ясували, що водій Skoda Fabia здавав заднім ходом та здійснив зіткнення з поруч припаркованим авто.
Під час розмови патрульні помітили у водія ознаки алкогольного сп?янніння і йому одразу запропонували пройти огляд, однак водій відмовився.
Поліцейські склали адміністративні матеріали за ст. 124 (Скоєння ДТП) та ч. 1 ст. 130 (Керування у стані сп?яніння) КУпАП.
До теми
- Ракетний удар по заводу в Мукачеві: прокуратура заочно повідомила про підозру командуванню Чорноморського флоту рф
- 7 років під чужим іменем: на Закарпатті засудили чоловіка, який переховувався після вбивства батька
- На Закарпатті від початку року ліквідовано вже 1165 пожеж в екосистемах
- СБУ, Нацполіція та прикордонники ліквідували на Закарпатті черговий трансфер ухилянтів до ЄС
- Трагедія на Берегівщині: під час купання на річці потонув підліток
- Радісна звістка для Закарпаття – сьогодні з російського полону повернули двох наших земляків
- Фіктивний асистент вихователя, якому більше року нараховували зарплату - на Ужгородщині повідомлено про підозру директору ліцею
- Запропонував допомогу, а потім побив: на Мукачівщині затримали чоловіка за пограбування пенсіонерки
- Кліщі, кишкові інфекції та лептоспіроз: в Ужгороді медики розповіли про сезонні загрози
- На Ужгородщині 40 студентів із Закарпаття та Харківщини разом пройшли підготовку до нацспротиву
- На Закарпатті СБУ, БЕБ та прокуратура викрили чергову схему заволодіння державними коштами у медичній сфері
- Біля Ужгорода сталася смертельна ДТП за участі мотоцикліста
- На "Купала Фест" в Ужгороді зібрали понад 328 тис. грн для ЗСУ
- СБУ назвала російських командирів, причетних до удару по заводу Flex на Закарпатті
- Земельна афера на 9 мільйонів: на Закарпатті повідомили про підозру посадовцю сільради
- У Мукачеві відзначили 100-річчя інтронізації чудотворної ікони Пресвятої Богородиці
- В Ужгороді презентували результати українсько-американського проєкту з освітньої реінтеграції ветеранів
- Водій міжнародного автобуса на Закарпатті «позичив» чужу картку: Укртрансбезпека виписала штраф
- Розікрали 2,2 млн грн під час ремонту школи: поліцейські Ужгородщини повідомили про підозру підряднику
- Понад дві доби пошуків: на Закарпатті виявили тіло дитини, яку віднесла течія Тиси



До цієї новини немає коментарів