Понад 112 тис. документацій із землеустрою та оцінки земель оцифрували землевпорядники Закарпаття

Понад 112 тис. документацій із землеустрою та оцінки земель оцифрували землевпорядники Закарпаття
Про це повідомила пресслужба Держгеокадастру.

 

Від початку 2024 року працівники Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області перевели в електронну форму 20 563 матеріали Державного фонду документації із землеустрою та оцінки земель.

Загалом з червня 2022 року фахівці Держгеокадастру Закарпаття оцифрували 112,2 тис. таких документацій.

Перетворення усіх матеріалів Державного фонду документації із землеустрою в електронний вигляд забезпечить оперативний та швидкий пошук; зниження корупційних ризиків; введення оперативного моніторингу використання та надходження документації із землеустрою до Державного фонду.

 

Довідково:

Державний фонд документації із землеустрою та оцінки земель формується на основі збору, обробки, обліку матеріалів, отриманих в результаті здійснення землеустрою. Положення про Державний фонд документації із землеустрою затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 17 листопада 2004 року № 1553. Юридичні та фізичні особи мають право користуватися матеріалами Державного фонду документації із землеустрою з дотриманням вимог законів України «Про землеустрій», «Про доступ до публічної інформації», інших законів України і Положення про Державний фонд документації із землеустрою.

 

 

 

09 червня 2024р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів