Чотирьох чоловіків, які намагалися високогір’ям потрапити з України в Румунію, затримали прикордонники

Чотирьох чоловіків, які намагалися високогір’ям потрапити з України в Румунію, затримали прикордонники
Про це інформує прес-служба Мукачівського прикордонного загону.

 

Групу осіб, які намагалися високогір’ям потрапити з України в Румунію затримали військовослужбовці оперативно-розшукового відділу та відділення інспекторів прикордонної служби «Богдан» Мукачівського загону.

Завчасно отримавши від співробітників оперативно-розшукового відділу інформацію, наряд висунувся до місця, де правопорушники планували незаконно перетнути державну межу.

Спершу прикордонники затримали чотирьох чоловіків. Усі вони є закарпатцями – троє з них мали намір потрапити в Румунію, а четвертий взявся допомогти їм подолати гірський шлях. Чоловік виявився жителем села Богдан та запевняв, що добре знає місцевість та зможе обійти наявні у горах наряди прикордонників. За послуги «добродій» запросив по 3 тисячі доларів США з кожного свого клієнта.

У ході подальших пошукових заходів прикордонники виявили та затримали ще двох молодиків, жителів села Богдан. Затримані назвалися «фішкарями» та пояснили, що за вказівкою свого односельця вони повинні були відстежувати наявність прикордонних нарядів на маршруті, за яким рухалися порушники. Горе-спостерігачі мали із собою мотоцикл, проте, зненацька викриті військовослужбовцями, навіть не встигли його завести.

Стосовно трьох осіб, які мали намір незаконно перетнути кордон складено протоколи про адмінправопорушення, передбачене ст. 204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України», справи скерували до суду.

Крім того, про виявлення у діях трьох жителів села Богдан ознак злочину, передбаченого ст. 332 КК України «Незаконне переправлення осіб через державний кордон України», прикордонники направили повідомлення до Рахівського райвідділу поліції.

 

06 червня 2024р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів