Закупівля котлів для освітніх закладів зі збитками на майже 3 млн грн – у Мукачеві судитимуть співробітницю міської ради

Закупівля котлів для освітніх закладів зі збитками на майже 3 млн грн – у Мукачеві судитимуть співробітницю міської ради
Закарпатська обласна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт щодо співробітниці Мукачівської міської ради за фактом службової недбалості, що спричинила тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).

 

За інформацією ювенальних прокурорів обласної прокуратури, неправомірні дії обвинуваченої призвели до збитків бюджету громади у розмірі майже 3 млн грн. Це – сума зайво сплачених коштів під час закупівлі котлів для опалення освітніх закладів Мукачева та району.

Встановлено, що під час підготовки до опалювального сезону 2022-2023 рр. та придбання необхідного обладнання працівниця міськради недбало поставилася до своїх обов’язків і допустила порушення. Без належної перевірки та аналізу ринкових цін було укладено договір із постачальником.

Обвинувачена не забезпечила належну перевірку та аналіз ринкових цін котлів, натомість обмежилася лише однією пропозицією товариства. Згідно з висновком експерта, запропонована останнім ціна вдвічі перевищувала ринкову вартість товару.

За клопотанням правоохоронців під час слідства особу було відсторонено від займаної посади. Також до неї заявлено цивільний позов для відшкодування усієї суми збитків.

Розслідування злочину здійснювало СУ ГУ Нацполіції Закарпаття за оперативного супроводу Управління стратегічних розслідувань в Закарпатській області ДСР НПУ. Розгляд провадження наразі відбувається у Мукачівському міськрайонному суді.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

04 червня 2024р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів