Смертельна ДТП на Тячівщині: водій загинув, а пасажирка з травмами
Як повідомили у відділі комунікації поліції, рухаючись населеним пунктом місцевий житель на автомобілі «ВАЗ-2121» не впорався з керуванням та з’їхав з дороги у водойму. Він втратив свідомість через раптове погіршення самопочуття, однак остаточна причина смерті стане відома після проведення судово-медичної експертизи.
У автомобілі перебувала і 64-річна односелиця загиблого. Жінку з травмами різного ступеня важкості госпіталізували до лікарні.
За фактом порушення правил безпеки дорожнього руху, що призвели до смерті, слідчі Тячівського районного відділу поліції внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України.
У справі уже призначили експертні дослідження, за висновками яких встановлять усі об’єктивні обставини ДТП.
До теми
- Поліцейські Рахівщини розслідують аварію, внаслідок якої загинув пенсіонер
- Поліція Закарпаття затримала зловмисника, причетного до зґвалтування неповнолітньої
- На Закарпатті працівниця військової частини обманом отримала 250 тис. грн виплат
- Душив та силою відібрав гроші: поліція Тячівщини затримала неповнолітнього, який скоїв розбійний напад на таксиста
- На Мукачівщині поліція затримала рецидивіста, який викрав мотоцикл у односельця
- Помер відомий закарпатський художник
- Поліцейські Закарпаття затримали наркоторговця під час збуту метамфетаміну
- ДТП на Великоберезнянщині: машина впала у річку
- Обласний шкірвендиспансер припинив діяльність і буде функціонувати в Ужгороді як Відділ з лікування шкірних та венеричних хвороб Центру легеневих хвороб
- Під час катання на гірськолижному курорті Драгобрат загинула дівчина з Волині
- Дрифтували на вулицях Ужгорода: поліцейські затримали двох водіїв
- Військові, які лікуються в місцевих шпиталях, побували на екскурсії в Ужгородському замку
- Трагедія на Тячівщині: на пожежі загинула жінка
- За матеріалами поліції до 9,5 років ув’язнення засуджено прикарпатця, який намагався ввезти на Закарпаття партію наркотиків
- "Покатався" на 92 тисячі: у Мукачеві оштрафували водія з ознаками наркотичного сп'яніння
- ДТП на Хустщині: травмувався пасажир авто
- На Закарпатті поліцейські заблокували черговий канал переправлення військовозобов’язаних через кордон: зловмисник пропонував свої «послуги» через соцмережі
- Помер професор УжНУ, видатний вчений та громадський діяч Сергій Федака
- Стрілянина у передмісті Ужгорода: підозрюваного затримали патрульні
- На Воловеччині виявили водія, який перевозив підакцизні товари із невідповідними документами
До цієї новини немає коментарів