Закарпатські нацгвардійці відпрацювали розгортання польового вузла зв’язку

Після отримання команди на висування у визначений район, зв’язківці здійснюють марш і по прибуттю на місце розгортають станції вузла зв’язку, налаштовують канали і відпрацьовують усі заплановані сигнали. Також зв’язківці розгортають абонентську мережу для забезпечення телефонного зв’язку та передачі даних в різних варіантах застосування: на місці розгортання або з використанням модемних ліній для віддалених абонентів.

«Під час всіх цих робіт особлива увага приділяється маскуванню. Надважливо, щоб ворожа розвідка не змогла знайти вузол зв’язку чи комунікації. Тому техніку ховають під деревами і накривають маскувальними сітками, а усі дроти, які використовують зв’язківці, ретельно ховають під ґрунт», – розповідає гвардієць з позивним «Сейбер».

Окрема увага приділяється енергозабезпеченню та налаштуванню мережі інтернет за допомогою супутникової системи «Старлінк». Гвардійці встановлюють дизельні генератори і обладнання для забезпечення доступу до цифрового зв’язку.

«Ми маємо забезпечити стабільну передачу усіх сигналів між підрозділами. Тому відпрацьовуємо роботу всіх наявних моделей радіостанцій, проводимо радіо тренування зі штабами різних рівнів. Від цього залежить успіх в управлінні військами і плануванні операцій. Подібні польові виходи, безумовно, йдуть на користь всім. Адже тільки так можна відпрацювати те, що знадобиться нам у зоні бойових дій» – підкреслює офіцер з позивним «Полюс».

До теми
- Ужгород завтра, 27 липня, прощатиметься із захисником Олександром Карбованцем
- В Ужгороді сьогодні віддали останню шану 49-річному захиснику України, старшому солдату Івану Ігнацевичу
- В Ужгороді завтра, 24 липня, попрощаються із захисником Іваном Ігнацевичем
- В Ужгороді попрощалися із полеглим 34-річним захисником – солдатом Артемом Ромчаком
- В Ужгороді завтра, 20 липня, попрощаються із захисником Артемом Ромчаком
- Ужгородська регата повертається: благодійний сплав допоможе зібрати кошти на підтримку війська
- В Ужгороді попрощалися із 43-річним Захисником Олегом Матвієнком
- В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм
- На Закарпатті судитимуть чоловіка, який викрав знайому з дитиною та поранив правоохоронця під час затримання
- Ужгород завтра, 17 липня, прощатиметься із полеглим захисником Олегом Матвієнком
- Ужгород завтра прощатиметься із полеглим Героєм
- У Чопі потяг смертельно травмував чоловіка: поліція з'ясовує обставини
- На Закарпатті судитимуть двох агентів, які збирали розвіддані для рф про українські військові об'єкти
- В Ужгороді відбудеться WarWar CrossFit – змагання з кросфіту, присвячені пам’яті Героя України Анатолія «WarWar» Тегзи
- Сьогодні закарпатська 128-ма окрема гірсько-штурмова бригада відзначає річницю з дня створення
- Сьогодні Ужгород провів в останню земну дорогу 44-річного солдата Василя Мартина
- В Ужгороді завтра, 10 липня, прощатимуться із захисником Василем Мартином
- В Ужгороді сьогодні попрощалися із загиблим захисником – молодшим сержантом Сергієм Бабилею
- На Ужгородщині сьогодні, 8 липня, проводитимуть планові вибухові роботи: жителів просять не хвилюватися
- В Ужгороді завтра прощатимуться із полеглим Захисником

До цієї новини немає коментарів