Нацгвардійці вдосконалюють свої навички на сучасному обладнанні

Нацгвардійці вдосконалюють свої навички на сучасному обладнанні
Сучасні технології допомагають як у цивільному житті, так і під час бойової підготовки. Закарпатські гвардійці використовують комп’ютерне обладнання для вдосконалення своїх навичок.

 

Завдяки фінансовій допомозі міської влади Ужгорода у підрозділі з’явилися нові безпілотні авіаційні комплекси, засоби радіотехнічної розвідки і радіотехнічної боротьби. Оператори БпЛА відточують свої вміння керувати різними типами дронів. У сучасному навчальному класі фахівці відпрацьовують розвідку, так ураження противника за допомогою БпЛА.

«Навчитися управляти звичайним безпілотником неважко. А от коли мова йде про FPV-дрони, то тут необхідно мати відповідний тренажер. Порівняти ці технології важко, адже одне діло бачити на екрані загальну картинку поверхні з повітря, і зовсім інше – керувати від першої особи. Тобто дрон – це і є мої очі. Наш зір реагує на зміну обстановки, враховуючи нашу швидкість.

У випадку з FPV-дроном, оператор не рухається, а зір і мозок має налаштуватись на швидкість нашого безпілотника. На тренажері ми відпрацьовуємо різні локації: це і міська забудова, і ліс і внутрішні приміщення. Гарний результат досягається лише постійній практиці. І цей тренажер дає нам таку практику», – розповів нацгвардієць з позивним «Гурпун».

Гвардійці тренуються керувати дронами різних типів. Отримані на тренажерах вміння випробовують на практиці під час реальних польотів. Спочатку в полі, згодом – у лісі. Формула успіху проста: більше тренувань – кращі навички.

 

17 травня 2024р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів