Цигарковий контрабандист позбувся на українсько-румунському кордоні «Мерседеса»

Цигарковий контрабандист позбувся на українсько-румунському кордоні «Мерседеса»
Про це інформує пресслужба Закарпатської митниці.

 

Щонайменше три тайники виявили закарпатські митники в позашляховику 42-річного жителя Закарпаття, який напакував салон безакцизними тютюновими виробами та намагався перемістити їх через кордон «зеленим коридором». Порушення задокументовано 13 травня на митному посту «Дякове», що на кордоні з Румунією.

Як розповідають інспектори-пошуківці, аби дістатися до спеціально обладнаних сховищ, їм довелось демонтувати пасажирські сидіння та знімати декоративне покриття підлоги в салоні транспортного засобу. Загалом із тайників вийняли 955 пачок сигарет марок «Compliment violet», «Compliment blue».

Цікаво, що для зручності виймання тютюнових виробів, спритний закарпатець прикріпив скотчем мотузку, якою з обох боків підтягувалися приховані від митного контролю сигарети. Для них він заздалегідь спеціально виготовив тайники у змінених та обладнаних з обох сторін конструктивних порожнинах порогів та задньому крилі автомобіля.

До слова, відповідно до п.53 ст.4 Митного кодексу України «спеціально виготовлений тайник – це сховище, виготовлене з метою незаконного переміщення товарів через митний кордон України, а також обладнані та пристосовані з цією метою конструктивні ємності чи предмети, які попередньо піддавалися розбиранню, монтажу тощо».

Тож, відносно порушника складено протокол за ч.1 статтті 483 Митного кодексу України. Виявлені сигарети, вартість яких потребує додаткової оцінки, та джип марки «Mercedes Benz» моделі «ML 320 CDI» (2006 р.в.), оцінений у майже півмільйона гривень, вилучено до рішення суду. Санкції даної статті передбачають накладення штрафу у розмірі від 50 до 100% вартості предметів правопорушення та їх конфіскацією, а також можливу конфіскацію автомобіля.

 

 

15 травня 2024р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів