В Ужгороді визначили переможців міського етапу військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)
![В Ужгороді визначили переможців міського етапу військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)](/images/news/2024/5/max/440940358_317700684683880_5418607015175758053_n.jpg)
Завершальні конкурси та випробування І (міського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») серед роїв старшої вікової групи провели напередодні на базі Ужгородського ліцею «Лідер».
11 роїв міських закладів освіти випробовували себе в інтелектуальній грі-вікторині «Відун», віджиманні, метанні гранати на точність, підтягуванні на перекладині, конкурсі строю та маршової пісні «Впоряд», стрільбі з пневматичної гвинтівки, розбиранні та складанні автомата, козацькій забаві «Перетягування линви» та першої домедичної допомоги, тактичної медицини і транспортуванні потерпілого – конкурсі «Рятівник».
Юні джури демонстрували свою ерудицію, фізичний гарт, військову вправність. Об’єктивне суддівство конкурсів та випробувань забезпечили педагоги закладів освіти міста разом із ветеранами АТО та працівниками відділів національно-патріотичного виховання, туристсько-краєзнавчої роботи ПАДІЮНу.
Розпочали захід із урочистого шикування роїв, виконання Гімну України та вшанування хвилиною мовчання пам’яті загиблих захисників і захисниць нашої держави. Із вітальними словами до учасників гри звернулися заступник голови міста, начальник штабу з організації та проведення міського етапу Іван Завидняк і головний суддя змагань Андрій Більце, інформує Управління освіти Ужгородської міської ради .
Для виховання у школярів свідомого ставлення до власної безпеки, навчання заходам пожежної безпеки та діям під час виявлення вибухонебезпечних предметів представники 4 Державної пожежно-рятувальної частини 1 Державного пожежно-рятувального загону, піротехніки Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Ужгорода та інспекторський склад Ужгородського районного управління ГУ ДСНС у Закарпатській області провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з молоддю.
За результатами випробування «Смуга перешкод» та вчорашніх змагань перемогу здобув рій «Полуботки» Ужгородського ліцею «Лідер», на другому місці рій «Дорошенки» Ужгородського ліцею № 9, третє місце посів рій «Азов» Ужгородського ліцею імені Августина Волошина.
Переможців, які представлятимуть громаду на районному рівні, а також призерів у командних та особистих видах нагородили грамотами управління освіти Ужгородської міської ради.
-->
До теми
- В Ужгороді сьогодні попрощалися із полеглим захисником – капітаном, командиром взводу 42-річним Євгеном Гайдуком
- Lights&Dreams: В Ужгороді з'явився ще один казковий замок
- В Ужгороді завтра, 26 липня, попрощаються із загиблим захисником Євгеном Гайдуком
- В Ужгороді відбулися хіротонія та інтронізація єпископа-ординарія Мукачівської греко-католицької єпархії владики Теодора
- До уваги водіїв! Сьогодні та завтра в Ужгороді перекриють рух на кількох вулицях у центрі міста
- Центр розвитку дітей, молоді та вчителів Генерація UA відкрили в Ужгороді
- В Ужгороді завтра, 12 липня, попрощаються із загиблим захисником Юрієм Черяником
- Декану факультету одного з університетів Ужгорода повідомили про підозру в одержанні хабарів від студентів
- Близько 73 тисяч гривень на підтримку ЗСУ зібрали в Ужгороді під час благодійних заходів
- Бійці підрозділу БУАР передали прапор бригади зі словами подяки громаді Ужгорода за допомогу
- В Ужгороді відкрили меморіальну дошку на честь загиблого захисника Володимира Сатмарі
- Спецпогашення поштової марки «Україно, вперед!» відбулося в Ужгороді
- На Ужгородщині сьогодні, 11 червня, буде чутно звуки вибухів. Прохання зберігати спокій!
- На Закарпатті відбувся ІІ обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри „Сокіл” („Джура”) 2024!
- Ще із одним загиблим захисником – Юрієм Кучериком – попрощаються в Ужгороді завтра, 5 червня
- Закарпатську обласну клінічну лікарню відвідали представники III окремої штурмової бригади
- В Ужгороді завтра, 4 червня, попрощаються із загиблим Героєм – 22-річним Романом Гапаком
- В Ужгороді організували дозвілля для дітей з родин військових, ветеранів, загиблих захисників, а також дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування
- В Ужгороді провели масштабне свято до Міжнародного дня захисту дітей. На підтримку ЗСУ зібрали 11 459 гривень
- Талановитих ужгородських школярів відзначили грошовими преміями
До цієї новини немає коментарів