Меморіальну дошку ще одному загиблому Герою відкрили в Ужгороді

Меморіальну дошку ще одному загиблому Герою відкрили в Ужгороді
Про це повідомили у міській раді.

 

Меморіальну дошку загиблому Герою В’ячеславу Гроскопфу відкрили напередодні в Ужгороді. Пам’ятний знак встановили на фасаді Ужгородського центру професійно-технічної освіти – закладі, де захисник працював.

В’ячеслав Міланович Гроскопф народився 22 лютого 1973 року в Ужгороді. Навчався у школі №7, вищу освіту здобув на фізичному факультеті УжНУ. 27 років – із 1996 року і до того, як став на захист держави – пропрацював майстром виробничого навчання у професійно-технічному навчальному закладі, де ділився своїми знаннями та вміннями з учнями.

В’ячеслав був надійною опорою рідним, чуйним сином, люблячим чоловіком, турботливим батьком, разом із дружиною виховували двох дітей.

Загинув військовий 11 травня 2023 року на Сумщині, захищаючи Україну від російських загарбників. Нагороджений відзнакою Президента «За оборону України» (посмертно).

На відкриття меморіальної дошки прийшли дружина Героя Мирослава та син Олександр, рідні, друзі та колеги загиблого, учні закладу, міський голова Ужгорода Богдан Андріїв, його заступник Іван Завидняк, керівник Ужгородського центру професійно-технічної освіти Сергій Тимко, побратими, військові, містяни.

За традицією священник освятив меморіальну дошку, присутні вшанували пам’ять В’ячеслава Гроскопфа та всіх полеглих захисників хвилиною мовчання.

 

11 травня 2024р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів