В Ужгороді сьогодні попрощалися із 21-річним захисником України – старшим солдатом Тарасом Гаврішем

В Ужгороді сьогодні попрощалися із 21-річним захисником України – старшим солдатом Тарасом Гаврішем
Про це інформує міськрада.

 

Тарас Іванович Гавріш народився 16 вересня 2002 року. Змалку полюбляв спорт, займався карате, гандболом. Навчався в ужгородській школі №8, після 9 класу вступив до СПТУ №5, здобув спеціальність зварювальника.

Проходив строкову службу в українській армії, а після повномасштабного вторгнення росії в Україну Тарас підписав контракт та вступив до лав ЗСУ, щоб, як і батько, захищати рідну землю, своїх близьких від рашистської навали.

Попри юний вік, Тарас був відважним, хоробрим воїном. 1 травня 2024 року під час виконання бойового завдання він загинув.

Віддати шану Герою сьогодні прийшли рідні, близькі, друзі та однокласники, міський голова Богдан Андріїв, містяни, військові.

Прощалися з воїном на набережній Незалежності. Священники відслужили заупокійну літургію, від головнокомандувача Збройних Сил України генерала Олександра Сирського зачитали пам'ятний лист на знак глибокої вдячності за жертовне служіння в лавах ЗСУ.

Поховали Тараса Гавріша на Пагорбі Слави з військовими почестями.

У Героя залишилася мама Любов, сестра Анастасія, кохана дівчина Тетяна. Його батько Іван наразі вважається зниклим без вісті під час виконання бойових дій.

Вічна пам'ять і шана захиснику!

 

10 травня 2024р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів