Лікарі назвали прийоми, які допоможуть знизити прояви весняної алергії

Лікарі назвали прийоми, які допоможуть знизити прояви весняної алергії
Весняна алергія мучить українців по всій країні. Про три способи, які допоможуть мінімізувати сезонні прояви неприємних симптомів, розповіли фахівці.

 

Перша і головна порада – уникати контакту з алергеном, але для цього треба знати, де саме чатує небезпека. Спочатку зацвітають дерева, що запилюються вітром, потім настає черга злаків, за ними – бур’янів, далі – повторне цвітіння злаків, пояснили експерти.

Друга – слід знати ворога в обличчя. Добре, якщо алергік реагує тільки на пилок якоїсь однієї рослини. Щоб це дізнатися, можна здати аналіз на антитіла до того чи іншого ймовірного подразника, щоб потім завжди обходити його стороною.

Третій метод заснований на так званій імунотерапії. Пацієнту роблять ін’єкції розчину алергену, підвищуючи дозу. Мета – переключити імунну реакцію на інші, безпечніші, подразники.

Слід пам’ятати, що вилікувати алергію неможливо, бо це захворювання, яке зумовлене спадковістю та заявляє про себе за несприятливого поєднання безлічі чинників. Тому лікарі радять не вірити комерційній медицині, яка обіцяє 100% лікування. Перемогти недугу зовсім наука поки що не здатна, але мінімізувати її прояви цілком можливо з урахуванням згаданих рекомендацій. І насамкінець нагадаємо: не займайтеся самолікуванням, завжди консультуйтеся з медиками з будь-яких питань щодо стану здоров’я, інформують "Новини Закарпаття"

 

04 травня 2024р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів