В Ужгороді працював вакцинальний автобус, де можна було безкоштовно зробити щеплення від інфекційних хвороб

В Ужгороді працював вакцинальний автобус, де можна було безкоштовно зробити щеплення від інфекційних хвороб
Про це інформує міська рада.

 

Учора із 11 до 15 години ужгородці та гості міста безкоштовно вакцинувалися від дифтерії, правця, COVID-19, діти та підлітки за згодою батьків могли отримати щеплення від дифтерії, правця, кашлюка, поліомієліту, кору, епідемічного паротиту, краснухи та інших інфекційних хвороб. Акцію провели у межах Всесвітнього тижня імунізації.

Крім того, у «Містечку здоров’я» можна було виміряти показники артеріального тиску, зробити дерматоскопію, тестування гепатиту «С», «В», ВІЛ, ІПСШ швидкими кров’яними тестами. Медичні працівники та представники громадських організацій проводили роз’яснювальні бесіди щодо важливості щепитися від інфекційних хвороб, роздавали інформаційні матеріали, буклети, листівки тощо.

За час акції зробили 22 щеплення, зокрема 9 – від дифтерії та правця, 8 – від COVID-19, від гепатиту В отримали вакцинацію 5 осіб. 29 людям зробили швидкі тести на ВІЛ, гепатити С та В, сифіліс. 150 особам провели дерматоскопію, ще 100 людей виміряли артеріальний тиск. Усі, хто звернувся за медичними послугами, отримали засоби індивідуального захисту та інформаційні матеріали.

Медики закликають усіх зробити необхідні профілактичні щеплення, які дозволять захистити відразу декілька поколінь від небезпечних вакцинокерованих хвороб задля стабілізації національної епідемічної безпеки населення нашої області, країни та Європи. Адже ПЕРЕМАГАЮТЬ сильні та здорові українці.

Нагадаємо, захід відбувся за сприяння управління охорони здоров’я та цивільного захисту населення Ужгородської міської ради за участі фахівців ДУ «Закарпатський ОЦКПХ МОЗ України» та Ужгородської філії ДУ «Закарпатський ОЦКПХ МОЗ України», медичних працівників КНП «Ужгородський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» та ТзОВ «Інтерфемілі», представників громадської організації «ІСТОК».

 

 

28 квітня 2024р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів