Наталія Німець: "Tolk - перспективна компанія, тому потребуємо активних співробітників, котрі мають бажання працювати"

Наталія Німець: "Tolk - перспективна компанія, тому потребуємо активних співробітників, котрі мають бажання працювати"
Молодь і кар’єра: компанії Групи Tolk беруть участь у ярмарках вакансій, які організовують вищі навчальні заклади

 

Познайомити молодь із можливостями кар’єри в галузі енергетики, знайти активних, перспективних працівників, презентувати свій бізнес – такою метою керуються компанії Групи Толк, коли беруть участь у ярмарках вакансій, що проходять у різних регіонах. Так і днями команда ТОВ «Закарпаттяенергозбут» (Tolk ) долучилась до подібного заходу в Ужгороді.

Організатором ярмарки виступив Ужгородський національний університет, який у рамках Форуму «JobJam: ритм твоєї кар’єри» мав на меті надати майданчик для ефективного обміну інформацією між роботодавцями і студентами, які змогли більше дізнатися про діяльність підприємств краю та наявність у них вакансій, умови працевлаштування, проходження стажування та практики, а також кар’єрного росту.

Крім ТОВ «Закарпаттяенергозбут» (Tolk), на ярмарці були представлені різноманітні компанії, починаючи від ІТ та курортного бізнесу Закарпаття й закінчуючи такими державними установами, як поліція чи митниця. Кожен із роботодавців підготував для студентів вишу актуальні пропозиції та матеріали, що розповідають про їхні компанії, про особливості роботи в них, про актуальні вакансії для випускників.

«Що ви за компанія і чим займаєтесь?», «Чи маєте потребу в випускниках математичного факультету?», «Чим потрібно займатись у вас?», «А чи була б у вас робота для тих випускників, які матимуть спеціальність «Інженерія програмного забезпечення»? Дівчата й хлопці підходили до намету з написом Tolk та вивчали презентовані матеріали. І, що важливо, не так цікавились рівнем заробітної плати, як задавали питання представникам ТОВ «Закарпаттяенергозбут» щодо можливостей для працевлаштування, умовами праці,   а також, безперечно, перспективами кар’єрного зростання. 

«Певна річ, у Групі Tolk перспективи росту є завжди, адже ми компанія, яка постійно розвивається, запроваджує нові сервіси для споживачів, удосконалюється, тому й потребуємо активних співробітників, котрі мають бажання працювати. Рости разом із компанією – це  розуміння, для чого працюєш, ба більше – це усвідомлення вкладу кожного і кожної в майбутнє країни. І дуже тішить, що сучасна українська молодь усвідомлює це і прагне працювати та розвиватись», - прокоментувала участь у заході директорка ТОВ «Закарпаттяенергозбут» (Tolk) Наталія Німець.

Слід додати, що всі компанії Групи Tolk беруть участь у подібних заходах, долучаються до Ярмарок вакансій від різних організаторів, з задоволенням відвідують різні навчальні заклади, щоб ознайомити студентів з можливостями роботи в галузі енергетики.

 

26 квітня 2024р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів