BIG BAND «УЖГОРОД» запрошує сьогодні на «ALL THAT JAZZ»

BIG BAND «УЖГОРОД» запрошує сьогодні на «ALL THAT JAZZ»
24 квітня на сцені Закарпатської філармонії відбудеться виступ великого джазового колективуBIGBAND «УЖГОРОД» у складі студентів та викладачів Ужгородського музичного фахового коледжу імені Д.Є.Задора.

 

Даний джазовий колектив був створений у 2016 році на базі студентів та викладачів відділу духових та ударних інструментів вищезгаданого коледжу. Ініціатором та керівником колективу є викладач коледжу,заслужений працівник культури України,досвідчений музикант-педагог Олександр УХАЧ. Артист зумів за короткий час згуртувати навколо себе талановиту молодь, яка прагне навчитись грати не тільки академічну музику.Вже через три місяці репетицій оркестр успішно виступав на міжнародному «Папп-джаз фестивалі», який традиційно проводиться в Ужгороді.

Молодий за віком колектив прагне досягти глибин традицій джазу, а разом з тим, виразити сучасні відчуття світу через власну творчість. Добрими помічниками у роботі зі студентами керівник називає своїх колег, талановитих музикантів -Емериха та Томаса ПОПОВИЧІВ, а також концертмейстера оркестру, піаніста -Володимира МАШІКУ.

На сьогодні багато артистів BigBand«Ужгород»працюють над створенням власного репертуару, основу якого складає джазова інструментальна музика, обробки класичних мелодій, кращі зразки вокального джазу, зразки джазової класики – від свінгу до бі-бопу, а також взірці латино-американської музики та інструментальної балади. Серед улюблених авторів – БенніГолсон, Ірвінг Берлін, Уільям Хенді, ЕндіКларк, Джо Гарланд, Луї Бертон, Семі Нестіко, ДіззіГіллеспі та багато інших композиторів, які створили той неповторний світ музики, який зветься Джазом. У 2017 року BigBand «Ужгород» став лауреатом першої премії на міжнародному фестивалі-конкурсі оркестрів ансамблів «Яскрава симфонія Прикарпаття-2017».

У концерті беруть участь:

Іванна УХАЧ / вокал

Томас та ЕмерихПОПОВИЧІ / труба

Роман СОЙМА / тенор саксофон

Павло МАКАРУК / баритон саксофон

Іван САС / альт саксофон

Валерій КОПИНЕЦЬ / альт саксофон

Іван РУСИН / тромбон

Артем КАЛИНИЧ / ударні

Володимир МАШІКА / фортепіано

Євген БЕРЕШ / тромбон

Початок концерту о 18:30.

Локація: велика зала Закарпатської обласної філармонії

Захід проходитиме для підтримки наших доблесних Збройних Сил України. 

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

КВИТКИ продаються в КАСІ філармонії (можна замовити за тел.: 050 041 28 55 Ольга Євгенівна) та на CONCERT.UA.

ПРИЄМНОГО ПЕРЕГЛЯДУ ТА ГАРНОГО НАСТРОЮ!

 

24 квітня 2024р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів