8 медалей привезли юні ужгородські дзюдоїсти із турніру, який відбувся у Львові

8 медалей привезли  юні ужгородські дзюдоїсти із турніру, який відбувся у Львові
6  квітня  у м. Львів  проходив  відкритий клубний турнір  з  дзюдо  «HERO» серед  дітей  різних  вікових  груп.

На  змагання  з’їхалися  більш ніж  150  юних  спортсменів  з  Рівного, Луцька, Івано-Франківська, Львова  та  області,  Ужгорода.  КЗ  «ДЮСШ №1  м. Ужгород» представляли  9  спортсменів  під  керівництвом  старшого  тренера  Камінського В.А.  Багатий  улов -8 медалей,  борці  привезли  додому.

Чемпіонами  та  призерами  змагань  у  своїх  вікових  групах  та  вагових  категоріях  стали:

Мункачі Мілан, 23 кг.

Четверо юних спортсменів  вперше  боролися  на  змаганнях: Барабаш С., Мункачі М., Лешанич Д., Керімов Е. Всі  спортсмени  показали  гідну  боротьбу. Також  хочеться відмітити Якицю Ясмін, котра  за  два  дні  до  виїзду  травмувала руку   на  тренуванні,  але  змогла  вибороти бронзову  нагороду; Седун  Аріну,  яка  всі  сутички  виграла  достроково  та  красивими  кидкам;  Мелкумяна  Левона,  який  виграв  фінальну  сутичку яскравим  кидком  на  іппон  підхватом.