Поліцейські розслідують обставини смертельної ДТП у Сваляві

2 квітня близько 11-ї години від медиків екстреної допомоги до поліції надійшло повідомлення про смертельну аварію у місті Свалява.
За викликом одразу ж виїхали слідчо-оперативна група відділення поліції №1 Мукачівського районного Управління поліції та слідчі ГУНП в Закарпатській області. Правоохоронці провели огляд місця події та з’ясували попередні обставини автопригоди.
Встановлено, що 21-річний водій мікроавтобуса «Ford», житель села Голубине, рухаючись заднім ходом допустив наїзд на 76-річну жительку Сваляви, яка проходила поруч. Остання від отриманих травм померла на місці події.
Водія освідували — за кермом чоловік перебував тверезий. Його автомобіль вилучили та помістили на арештмайданчик.
За фактом порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілого слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України. У справі буде проведено експертні дослідження, щоб встановити об’єктивні обставини автопригоди. Триває слідство.
Відділ комунікації поліції в Закарпатській області
До теми
- Поліція Перечина встановлює обставини аварії, внаслідок якої загинув 59-річний пішохід
- На Закарпатті паліїв трави вистежують за допомогою дрона
- Більше сотні водіїв, які їздили непристебнутими, притягнули до відповільності з початку 2025-го закарпатські патрульні
- ДТП зі швидкою біля Ужгорода: медики просять зголоситися очевидців
- На Мукачівщині слідчі розслідують аварію, в якій неповнолітній на мотоциклі смертельно травмував пішохода
- Поліцейські Перечина встановлюють обставини смертельної ДТП
- Смертельна ДТП на Закарпатті - загинули двоє людей
- Від початку 2025-го року закарпатські патрульні притягнули до відповідальності за нетверезе керування 134 водіїв
- В Ужгороді п'яний водій скоїв ДТП
- Моторошна ДТП на Закарпатті: загинуло двоє людей
- На Закарпатті судитимуть колишнього директора лісгоспу, який завдав збитків місцевим громадам на понад 4 млн грн
- Патрульні виявили у Мукачеві нетверезого водія, який скоїв ДТП
- Від початку року закарпатські патрульні розшукали 25 водіїв, які покинули місце ДТП
- Через ДТП на Іршавщині згорів автомобіль, постраждали двоє водїів
- Поліція Тячівщини розслідує смертельну ДТП, внаслідок якої загинула жінка-пішохід
- На Закарпатті рідним двох полеглих захисників вручили ордени "За мужність"
- Смертельна аварія на Ужгородщині: водій мікроавтобуса збив чоловіка
- Поліцейські Сваляви затримали уродженця Запоріжжя, який намагався вбити свою матір
- Поліцейські Рахівщини розслідують аварію, внаслідок якої загинув пенсіонер
- ДТП на Великоберезнянщині: машина впала у річку
До цієї новини немає коментарів