В Ужгороді сьогодні відбудеться презентація виставки Мирослава Ясінського

В Ужгороді сьогодні відбудеться презентація виставки Мирослава Ясінського
У Закарпатському музеї народної архітектури та побуту в четвер, 28 березня, відбудеться презентація виставки  "Карби" заслуженого художника України Мирослава Ясінського. 

 

Початок: 14:00. 

Мирослав Ясінський - заслужений художник України, член Національної спілки художників України, Національної спілки майстрів народного мистецтва України та Коломийської Асоціації Мистців, лауреат обласної премії ім. Ярослава Лукавецького. 

Народився 14 лютого 1956 року в с. Ковалівці Коломийського району Івано-Франківської області. Закінчив Косівський технікум народних художніх промислів (1975), Львівський державний інститут прикладного та декоративного мистецтва (тепер ЛНАМ, факультет проєктування інтер`єру та меблів, 1983).

Малярські твори на полотні, склі та левкаси експонувалися на чисельних персональних і колективних виставках в Україні й закордоном (Австрія, Канада, Італія, Франція, Німеччина, Польща, Румунія, Литва, Латвія).

Твори зберігаються в музейних колекціях і приватних збірках в Україні, США, Канаді, Польщі, Німеччині, Австрії, Франції, Італії, Іспанії, Швейцарії, Великобританії, Румунії, Литві, Грузії.

Живе в Коломиї, викладає мистецькі дисципліни в Коломийському педагогічному коледжі.

 

28 березня 2024р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів