На КПП "Тиса" митники виявили вантажівку з партією нового одягу та взуття, замасковану під секонд-хенд

На КПП "Тиса" митники виявили вантажівку з партією нового одягу та взуття, замасковану під секонд-хенд
Про це інформує пресслужба Закарпатської митниці.

 

Ретельно прикриті біг бегами із секонд-хендом понад пів сотні мішків з новим товаром були виявлені митниками у п/п «Тиса».

Користуючись важкою економічною ситуацією під час воєнного стану та збільшенням поставок секонд-хенду із-за кордону, ділки вдаються до різноманітних схем із незаконного ввезення на митну територію України нового імпортного товару під виглядом вживаних речей, аби обійти митні платежі та отримати у кілька раз більший прибуток.

Так, на митному посту «Тиса» під час огляду напівпричепу вантажного транспортного засобу, який переміщував з Угорщини до Львова вживані речі, митники виявили 57 мішків (по 15 кг кожний) нового товару з цінниками та у індивідуальному фабричному пакуванні. Він був прихований від митного контролю під тюками із секонд-хендом. Загалом у мішках знаходилися з понад 3250 шт. футболок, шортів, джинсів, кофт та ін; 737 пар взуття (кросівки, сандалі, туфлі, тапочки) іноземного виробництва.

Наразі митники документують правопорушення за статтею 483 Митного кодексу (переміщення або дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю).

Санкції даної статті передбачають накладення штрафу в розмірі від 50 до 100% вартості предметів порушення митних правил з можливою їх конфіскацією.

Прихований від митників товар вилучено до рішення суду, а його остаточну вартість визначить спеціаліст-експерт.

 

 

16 березня 2024р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів