Прикордонники на Закарпатті врятували «підкорювачів» вершин, які 2 доби блукали у горах

26-річний житель Тернопільщини та його 24-річний приятель з Івано-Франківської області самостійно спланували маршрут за онлайн картами через високогірну ділянку. Одягу, їжі та відповідного спорядження для походу у гори відчайдухи не мали. Дві доби вони намагались дістатися Румунії.
Провівши першу ніч під відкритим небом, чоловіки добряче змерзли та змокли під дощем. На ранок вони продовжили рух за обраним маршрутом.
За 1,5 км до кордону «мандрівників», втомлених та виснажених, виявив прикордонний наряд. Чоловіки зраділи, що їх знайшли, адже розуміли, що могли загинути.
Горе-підкорювачі високогір’я не очікували, що без належної підготовки долати подібні маршрути настільки важко та небезпечно, а відстань, вказана на карті, видалась не такою й незначною для швидкого проходження.
Порушників доставили у прикордонний підрозділ, напоїли гарячим чаєм та надали можливість просушити одяг і взуття.
Стосовно обох чоловіків складено протоколи про адмінправопорушення, передбачене ст. 204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України» справу скеровано до суду.
Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон
До теми
- Вогнеборці ліквідували пожежу сухої трави та чагарників у районі гори Пікуй
- На Рахівщині правоохоронці затримали місцевого жителя, який переправляв військовозобов’язаного до Румунії
- 6 тисяч доларів за переправлення через кордон — на Закарпатті ДБР викрило військового
- На Закарпатті повідомлено про підозру двом підприємцям за махінації в системі «Шлях»
- СБУ та Нацполіція викрили на Закарпатті керівника місцевої ГО та його спільників, які займалися «ухилянтськими схемами»
- Гірські рятувальники Рахівщини надали допомогу заблукалому туристу
- Не знали нічого один про одного: у Чопському загоні зупинили чоловіка з «дружиною напрокат»
- «Угорський паспорт викинеш у Тису»: як на Закарпатті штампували схеми для ухилянтів і скільки це коштувало (ФОТО)
- Зупинили за 4 км від кордону з Румунією: на Рахівщині викрили двох місцевих жителів на переправленні військовозобов’язаного
- Гірські рятувальники допомогли туристу, який заблукав на Петросі
- Гірські рятувальники розшукали двох киян на схилах Карпат
- Поліція Ужгородщини затримала трьох підозрюваних у переправленні військовозобов’язаних через кордон
- Закарпатець намагався підкупити прикордонника
- Переправлення через Тису та маніпуляції зі «Шляхом»: на Закарпатті ліквідовано ще чотири незаконні схеми втечі за кордон
- Дві спроби незаконного переправлення осіб в Румунію припинили прикордонники Мукачівського загону
- На Закарпатті СБУ, Нацполіція, Держприкордонслужба та прокуратура нейтралізували чергові «ухилянтські схеми»
- З криптогаманцем і об’їзними маршрутами: на Закарпаття викрили схему незаконного виїзду за кордон
- На Закарпатті СБУ, Нацполіція, Держприкордонслужба та прокуратура блокували чергові "трансфери" ухилянтів до ЄС
- Бізнес на ухилянтах: на Закарпатті за тиждень викрито чотири канали незаконного виїзду
- Упродовж вихідних гірські рятувальники двічі надавали допомогу травмованим туристам у Карпатах

До цієї новини немає коментарів