Майже 3 мільярди гривень від Закарпатської митниці отримав держбюджет за січень-лютий

Майже 3 мільярди гривень від Закарпатської митниці отримав держбюджет за січень-лютий
Про це інформує пресслужба Закарпатської митниці.

 

 

За січень-лютий 2024 року Закарпаська митниця скерувала до головної скарбниці України 2 млрд 944,4 млн грн податків, зборів та обов’язкових платежів.                

У порівнянні з надходженнями минулого року за аналогічний період, то цьогоріч продовжилась тенденція щодо щомісячного зростання обсягів сплати до державної скарбниці митних платежів від оподаткування зовнішньоекономічної діяльності.

Так, надходження до Держбюджету за перші два місяці п.р. на 1 млрд 251,1 млн грн є більшими за аналогічний період 2023 року (1 млрд 693,3 млн грн).

Середньоденні перерахування за вказаний період також зросли і становлять 68,5 млн грн, що на 28,2 млн грн більше від аналогічного періоду минулого року (40,3 млн грн).

Зростання надходжень, у першу чергу, завдяки ефективній та злагодженій роботі суб’єктів зовнішньоторговельної діяльності, стабільному функціонуванню пунктів пропуску на кордоні з країнами Євросоюзу, розблокуванню митних постів для вантажного транспорту.

За інформацією управління митних платежів, контролю митної вартості та митно-тарифного регулювання ЗЕД Закарпатської митниці, основні бюджетоформуючі товари за два місяці п.р. та обсяги податків, стягнені з них, наступні: автомобілі легкові – 761,4 млн грн; моторні транспортні засоби – 222,2 млн грн; монітори та проектори – 128,1млн.грн; електричні водонагрівачі – 102,1 млн грн; машини автоматичного оброблення інформації – 90,0 млн грн та інші.

 

09 березня 2024р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів