До 7 років ув'язнення засудили закарпатця, який повторно вчинив наркозлочин

До 7 років ув'язнення засудили закарпатця, який повторно вчинив наркозлочин
Мукачівська окружна прокуратура в суді довела вину 36-річного місцевого мешканця у незаконному придбанні та зберіганні наркотичних речовин з метою збуту (ч. 2 ст. 307 КК України).

 

Його засуджено до 7 років 1 місяця позбавлення волі з конфіскацією майна.

У червні 2022 року мукачівець вже отримав вирок за наркозлочин і вчинив нове правопорушення під час відбування покарання з іспитовим строком. Прокурор довів, що чоловік незаконно зберігав вдома канабіс. Частина речовини вже була розфасована на дрібніші «дози» та готова до подальшого збуту наркозалежним особам.

Свою вину у злочині чоловік не визнав і запевняв, що наркотики, знайдені під час обшуку його квартири, зберігав для особистого вживання. При цьому на етапі слідства фігурант сам підтверджував наміри збувати наркотик серед знайомих.

Наразі вирок ще не набрав законної сили, триває час на апеляційне оскарження.

Примітка: вирок суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого КПК України, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після ухвалення рішення судом апеляційної інстанції (ст. 532 КПК України).

 

20 лютого 2024р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів