Восьмеро українців та двоє іноземців: за вихідні на кордоні зі Словаччиною затримали 10 осіб
![Восьмеро українців та двоє іноземців: за вихідні на кордоні зі Словаччиною затримали 10 осіб](/images/news/2024/2/max/428316220_728675322776233_7510088297917022410_n.jpg)
Впродовж минулих вихідних прикордонники Чопського загону припинили протиправні дії восьми українців та двох іноземців. Семеро з них намагалися незаконно перетнути державний кордон, двоє порушили прикордонний режим, один вчинив злісну непокора законним вимогам правоохоронців.
?Зокрема, двох чоловіків призовного віку викрили на спробі виїзду до Словаччини за підробленими документами. Один прямував пішки через пункт пропуску «Малий Березний», інший – потягом через пункт пропуску «Чоп (Страж)». Обидва надали на контроль документи, які начебто підтверджували їх непридатність до військової служби: довідки ВЛК та тимчасові посвідчення військовозобов’язаного. Втім, документи виявилися підробленими, тому чоловікам у пропуску відмовили. Тепер ними займатимуться поліція і суд.
?П’ятьох правопорушників, які пробиралися через «зелений» кордон, зупинили військовослужбовці відділу «Ужгород». Один із затриманих виявився закарпатцем, інші - жителями Києва, Львова та Черкас. Щодо усіх п’ятьох складено адміністративно-процесуальні документи за ст.204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України».
Ще одного закарпатця затримали за злісну непокора законному розпорядженню прикордонного наряду. Перебуваючи поблизу держрубежу, 51-річний чоловік відмовлявся пред’явити документи, що посвідчують його особу, на вимогу правоохоронців. Особу було затримано в адміністративному порядку та доставлено у прикордонний підрозділ. Рішення у його справі прийматиме суд.
?На околиці прикордонного села Оноківці виявили двох іноземців, які не мали при собі жодних документів. Вони назвалися громадянами Індії. У ході перевірочних заходів особи затриманих було встановлено. З’ясувалося, що обидва проживають у місті Ужгород. Чоловіків притягнуто до адміністративної відповідальності за порушення прикордонного режиму.
-->
До теми
- Шість груп ухилянтів затримали впродовж доби закарпатські прикордонники
- Поблизу кордону з Румінією виявили тіло чоловіка
- Правоохоронці затримали двох мукачівців, які намагалися переправити за кордон 5 ухилянтів
- На Закарпатті СБУ затримала чергових ділків, які незаконно переправляли «ухилянтів» за кордон
- Закарпатські поліцейські заблокували черговий канал переправлення військовозобов'язаних через кордон
- За 700 метрів від кордону з Румунією знайшли виснаженого 25-річного львів'янина
- Прикордонники попереджають про ще одну небезпеку для втікачів: горами бродять ведмеді
- У горах Закарпаття виявили тіло молодого чоловіка
- Із ножем на прикордонника: агресивний чоловік спричинив конфлікт на КПП на Закарпатті
- Прикордонникам Чопського загону вручили відзнаки
- Майже 4 тисячі пачок сигарет намагався потай перемістити в Угорщину 70-річний громадянин Польщі
- Депутата сільради викрили на причетності до схеми незаконного переправлення чоловіків у Словаччину
- Закарпатець запропонував хабар прикордоннику Мукачівського загону, аби виїхати в Румунію
- Біля кордону з Угорщиною затримали порушників у супроводі підлітків
- За можливість скупатися у Тисі одесит віддав 10 тисяч доларів США, його попутник з Тернопільщини – 5
- Отримав 14 тисяч доларів за переправлення двох військовозобов’язаних: на Берегівщині затримали депутата міської ради
- На Закарпатті 52-річний тернополянин запропонував прикордонникам хабар
- Біля кордону з Угорщиною вистежили групу порушників та їхнього переправника
- У Тисі на кордоні з Румунією виявили тіло людини
- За винагороду відправляли чоловіків за кордон через систему «Шлях» – на Закарпатті викрили двох очільників товариства
До цієї новини немає коментарів