Як правильно розвантажити організм після свят: основні правила

Як правильно розвантажити організм після свят: основні правила
Після тривалих новорічних свят важко зібратися та повернутися до звичайного ритму. Калорійна їжа також негативно позначається на травній системі.  Якщо дотримуватися простих правил, можна легко відновитися.

 

1. Жодних дієт. Крім того, що це справжній стрес для того, хто відвик за свята від жорстких обмежень шлунку, це ще й дійсно небезпечно для здоров'я в цілому. Такі дієти загрожують загостренням хронічних захворювань, а також зниженням імунітету та "ефектом бумеранга", тобто поверненням різко скинутої ваги у подвійному обсязі. Найкращий спосіб позбавитися зайвих кілограмів та очистити ШКТ – розвантажувальні дні. Протягом тижня влаштуйте собі 2 такі дні, обравши один із найбільш популярних та перевірених варіантів: кефірний, білковий, овочевий чи гарбузовий розвантажувальний день.

2. Протягом тижня відмовтеся від алкогольних напоїв та соків, а також усіх цукромістких напоїв. Випивайте близько 1,5-2 літрів чистої негазованої води (важливо, щоб вона була теплою) – це прискорить процес очищення організму. Щоранку розпочинайте зі склянки теплої води з лимоном.

3. Від солодкого теж слід відмовитися. Якщо сильно захотілося солодощів, дозвольте собі трохи сухофруктів або свіжих фруктів.

4. Харчуйтеся 5 разів на день із перервами в 3-4 години. Під час дробового харчування порції мають бути маленькими.

5. Активний детокс. Процес виведення токсинів відбувається через пори, шкіру, із диханням. Спеціалісти радять кардіотренування, спорт на свіжому повітрі, будь-яку фізична активність: лижі, ковзани, сноуборд, прогулянки, ігри з дітьми тощо.

ТСН

 

08 січня 2024р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів