Від 450 до 3100 грн: яку доплату отримали закарпатські пенсіонери до Дня незалежності
![Від 450 до 3100 грн: яку доплату отримали закарпатські пенсіонери до Дня незалежності](/images/news/2023/12/max/93_main.jpg)
На Закарпатті завершують виплату разової грошової допомоги до Дня Незалежності України, передбаченої постановою Уряду «Деякі питання соціального захисту ветеранів війни та жертв нацистських переслідувань» №754 від 21 липня 2023 р. Її отримувачі - ветерани війни, учасники з інвалідністю внаслідок війни, учасники бойових дій, члени сімей загиблих захисників і захисниць України, громадяни, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною і брали безпосередню участь у захисті суверенітету та територіальної цілісності України, жертви нацистських переслідувань та деякі інші категорії осіб.
Станом на кінець листопада кошти в сумі від 450 до 3100 гривень (у залежності від приналежності категорії, перелік яких визначено постановою №754) отримали 12 774 особи. Загальна сума виплат – 15 650,5 тис. гривень. Зокрема:
Грошову допомогу до Дня Незалежності отримали 6483 пенсіонери (серед яких - 3878 «цивільних» пенсіонерів та 2605 пенсіонерів силових структур), які перебувають на обліку в Головному управлінні Пенсійного фону України в Закарпатській області. Кошти їм нарахували автоматично, виплату проведено разом із пенсією загальною сумою. На разову виплату особам, які є пенсіонерами, спрямовано понад 9166,6 тис. гривень.
Друга група одержувачів – це військовослужбовці, поліцейські, особи начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ, служби судової охорони тощо (інформація щодо осіб цієї групи міститься у п. 3 Постанови №754), які не є пенсіонерами. Їм виплата проводиться на підставі інформації, яку до ПФУ надають роботодавці – військові частини, регіональні представники силових міністерств і відомств. Станом на 28 листопада 41 заявку на виплату щодо 6008 осіб подали 34 установи та військові частини. Загальна сума виплат - 6208,0 тис. гривень. Виплата зазначеній категорії здійснюється централізовано разом із грошовим забезпеченням.
Звертаємо увагу, що подавати інформацію про осіб, які відносяться до другої категорії отримувачів разової виплати, їхні роботодавці можуть до 10 грудня. Відповідне рішення міститься у постанові КМУ № 1238 від 24.11.2023.
Третя група отримувачів - особи з відповідним статусом, які не перебувають на обліку в органах ПФУ як отримувачі пенсії і які не знаходяться на службі в силових міністерствах та відомствах, військових частинах. Громадяни цієї категорії для отримання виплати повинні були особисто звертатися до сервісних центрів Головного управління і подати відповідну заяву. Цим правом скористалися 283 особи. Загальна сума виплат – 275,6 тис. гривень.
Головне управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області
-->
До теми
- Закарпатці, які встановлюватимуть гібридну СЕС, отримають 20 тис грн компенсації
- За торгівлю метамфетаміном жителя Виноградова засудили до 6 років ув’язнення з конфіскацією майна
- Для аграріїв Закарпаття діє низка програм підтримки - ОВА
- У Свалявській міській лікарні відремонтували відділення анестезіології та інтенсивної терапії
- Близько 1100 внутрішньо переміщених осіб отримали послуги обласної служби зайнятості з початку року
- Незаконне переправлення до ЄС за $10 000 з можливістю оплати на криптогаманець: на Мукачівщині судитимуть одного з учасників схеми
- Закарпатські патрульні з початку року розшукали 150 водіїв, які покинули місце ДТП
- Закарпаття – лідер за запитом населення на встановлення сонячних електростанцій
- Виправдовувала російську агресію: СБУ повідомила про підозру жительці Берегівщини
- 14-річний закарпатець переводив ухилянтів, усіх затримали прикордонники
- Знайти роботу із зарплатою понад 12 тисяч гривень допоможуть у Закарпатській обласній службі зайнятості
- Дрони Закарпаття» – проєкт для всіх тих, хто давно мріяв опанувати пілотування БпЛА
- Триває вступна кампанія до вищих військових навчальних закладів!
- Закарпаття займає другу позицію в країні за Індексом цифрової трансформації регіонів у першому півріччі 2024 року.
- Стріляв у авто з місцевими жителями через конфлікт – на Рахівщині чоловіка засудили за хуліганство
- Зручно і без черг – у понад 40 ЦНАПах Закарпаття завдяки сервісу «Я – ветеран» потрібні послуги отримують захисники та їхні рідні
- У Мукачівському прикордонному загоні новий керівник
- Судитимуть жителя Рахова, який за $2300 планував переправити військовозобов'язаного до Румунії
- На Закарпатті понад пів сотні ветеранів отримали безоплатні послуги із зубопротезування
- 26-річного закарпатця, який виїхав до росії і вступив на строкову службу у зс рф, засудили до 15 років позбавлення волі
До цієї новини немає коментарів