На Закарпатті перед судом постане група переправників

В ході досудового розслідування правоохоронці встановили, що до схеми причетні двоє закарпатців – 33-річний організатор з Тячівщини та його 34-річний спільник з Хустщини. Маршрут для незаконного перетину вони проклали у межах Берегівського району, поблизу прикордонного села Астей. Коштувала втікачам така послуга 3 тисячі доларів США. Переправники доставляли клієнтів у максимальній близькості до лінії кордону та надавали чіткі вказівки щодо подальших дій.
Поліцейським вдалося затримати 34-річного провідника разом із клієнтом саме під час спроби переправити останнього до сусідньої Угорщини. Одразу після цього було затримано й організатора злочину.
Станом на сьогодні у кримінальному провадженні проведено всі необхідні слідчі дії та зібрано достатньо доказів. Слідчі, за процесуального керівництва прокуратури, сформували обвинувальний акт та скерували його разом з матеріалами справи для судового розгляду. Обвинуваченим у незаконному переправленні осіб через держкордон інкримінують ч. 3 ст. 332 Кримінального кодексу України. Їм загрожує позбавлення волі на строк від семи до дев’яти років.
До теми
- В Ужгороді визначили найкращих у країні знавців мов і літератур нацспільнот – словацької, румунської, угорської, чеської
- Поліцейські Хустщини зафіксували факт жорстокого поводження з твариною – встановлюють особу порушника
- В Ужгороді представили закарпатське фентезі про розбійника Пинтю
- Не впорався з керуванням та в’їхав у паркан: поліція Сваляви встановлює обставини смертельної ДТП
- Понад 9700 водіїв, які порушили швидкісний режим, притягнули до відповідальності закарпатські патрульні
- 76 водіїв, які покинули місце ДТП, розшукали патрульні поліцейські Закарпаття від початку року
- Суд зобов’язав Карпатський біосферний заповідник сплатити понад 2,6 млн грн за незаконну вирубку лісу
- В Ужгороді п’яний водій спричинив ДТП: драгер показав 2,5 проміле алкоголю
- В Ужгородському замку запрацювала нова фотозона
- Поліцейські Тячівщини викрили неповнолітнього шахрая, який ошукав потерпілих на майже 200 тисяч гривень
- В Ужгородському районі затримали переправника і його «клієнта», що намагалися втекти від правоохоронців
- Патрульна поліція Закарпаття нагадала працівникам АЗС про заборону продажу пального неповнолітнім
- В Ужгороді вранці горіло авто: поліція встановила винуватців підпалу
- Кров, що рятує: прикордонники Чопського загону долучилися до здачі крові для поранених побратимів
- В Ужгороді стартував IV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з румунської, словацької, угорської і чеської мов та літератур
- У пожежі на Мукачівщині постраждала жінка
- На Рахівщині поліція затримала трьох зловмисників, які намагалися переправити до Румунії групу військовозобов’язаних
- Патрульні знайшли батьків 5-річного хлопчика, який загубився у центрі Ужгорода
- Закарпаття – у лідерах серед регіонів України за темпами декомунізації: практично завершено перейменування вулиць, пов’язаних із радянським минулим
- Нетверезий водій скоїв ДТП у Мукачеві
До цієї новини немає коментарів