На Закарпатті чоловік з жінкою та тримісячною донькою намагалися незаконно потрапити до Словаччини

За 200 метрів від кордону, на околиці міста Ужгород, прикордонники затримали чоловіка та жінку з тримісячною донькою, які намагалися незаконно потрапити до Словаччини. Про це повідомили на Facebook-сторінці Держприкордонслужби.
Підозрювані прибули на Закарпаття потягом з Харкова, де проживали разом, з метою перетнути незаконно кордон. Далі планували дістатися Німеччини, де сподівалися на кращі умови життя. Маршрут склали за онлайн-картами. Для перетину кордону обрали рівнинну ділянку, щоб її могли подолати мама з немовлям.
"Документи із собою мала лише жінка. Вона пред’явила правоохоронцям паспорт громадянина України, а також свідоцтво про народження дитини. Чоловік назвався громадянином України й надав довідку з ГУНП у Львівській області замість втраченого документа", — йдеться у публікації.
Наразі підозрюваних помістили у спецприміщення відділу прикордонної служби "Ужгород", жінку з дитиною розмістили в окремій кімнаті. Після з’ясування усіх обставин затриманих буде притягнуто до адміністративної відповідальності за ч.2 ст.204-1 КУпАП.
До теми
- На Закарпатті поліція затримала двох зловмисників, підозрюваних у зґвалтуванні неповнолітньої
- На Тячівщині поліція затримали двох зловмисників, причетних до організації незаконної переправи чоловіків через кордон
- Мукачівські патрульні притягнули до відповідальності нетверезу водійку, позбавлену права керування
- На Закарпатті поліція затримала двох п?яних водіїв, з вини яких сталися дорожньо-транспортні пригоди з потерпілими
- У Тячеві провели спортивний івент на підтримку Об'єднаної штурмової бригади НПУ «Лють»
- На Мукачівщині підбиття підсумки Міжнародного скульптурного симпозіуму
- 101 людину врятували цьогоріч у Карпатах закарпатські ДСНСники
- Виповнюється 80 років із дня заснування музею імені Тиводара Легоцького: охочих запрошують на святкову програму
- В Ужгороді презентували адаптивний вид боротьби для ветеранів та ветеранок війни
- Двоє киян організували на Закарпатті канал незаконного переправлення осіб через кордон
- Смерть породіллі на Закарпатті: завідувачку пологового відділення судитимуть за службову недбалість
- Поліцейські Берегівщини повідомили про підозру архітектору, причетному до умисного пошкодження пам’ятки архітектури національного значення
- На Закарпатті через тютюнову контрабанду вилучили пасажирський автобус
- 18-річний таксист за 6300 євро намагався переправити клієнта за кордон
- Карпатія Трейл-2025: унікальний забіг на вершинах гір
- На Закарпатті поранені захисники пройшли відновлювальну терапію із залученням службових собак поліції
- Від початку року закарпатські патрульні розшукали 109 водіїв, які покинули місце ДТП
- Понад 18 млн грн уже стягнули до бюджету за митні правопорушення на Закарпатті у 2025 році
- Смертельна аварія на ужгородській об’їзній: підозрюваний 18-річний водій під цілодобовим домашнім арештом
- Пішки з контрабандою: закарпатця затримали з культурними цінностями у рюкзаку
До цієї новини немає коментарів